Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri çiftler arasındaki soğuklukların kolayca aşılması için yapılan farklı uygulamalardır. İyi büyüler arasında yer alan uygulamalarla eşler arasındaki muhabbetin ve yakınlığın artması hedeflenmektedir. Kısa sürede etkisini gösteren bağlama büyüsü oldukça fazla yapılmaktadır. Ancak her büyüde olduğu gibi bu uygulamaların da işinin ehli biri tarafından yapılması gerekmektedir. Medyum Özgür Mustafa bağlama büyülerini en etkili ve doğru şekilde yapan kişilerin başında gelmektedir.

Hemen Ara

 Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Giden kişiyi geri getirmek için yapılan uygulama bağlama büyüsü nedir sorusuna verilebilecek en güzel cevaptır. Bu büyü sayesinde birbirinden uzaklaşan çiftler tekrar samimiyete kavuşturulurlar. Bağlama büyüsü tek taraflı aşık insanlarında baş vurduğu bir yöntemdir. Buna göre iyi amaçlı bağlama büyüleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  •  -Eşler arasında oluşan soğukluğun giderilmesi
  •  -Evden uzaklaşan kadın ya da erkeğin geri döndürülmesi
  •  -Sık kavga eden çiftler arasında muhabbetin artırılması
  •  -Karşı tarafı kendine aşık etme
  •  -Boşanmak üzere olan kişileri vazgeçirme

Farklı çeşitlere sahip bağlama büyüsü, yalnızca iyi değil aynı zamanda kötü amaçlar için de kullanılabilmektedir. Dil ya da kısmet kapama da bu uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle kötü amaç için yapılan uygulamalar sonucunda büyü etkisindeki kişide olağan dışı değişiklikler gözlemlenmektedir.

 Bağlama Büyüsünün Yapımı

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama amaçlı yapılan işlemlerde bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu ön plana çıkmaktadır. Buna göre bu soruya verilebilecek çok sayıda cevap bulunmaktadır. Bağlama büyüsü hocadan hocaya göre değişik ritüeller ile yapılabilmektedir. Büyünün tutması ve etkisinin uzun sürmesi için mutlaka yetenekli bir hocaya başvurulmalıdır. Bağlama büyülerinin yapımı için en önemli nokta işlemin zamanıdır. Buna göre büyünün mutlaka gece yarısından sonra ve güneş doğmadan önce yapılması gerekmektedir.

Büyü evde kişinin tek başına yapabileceği bir uygulama değildir. Ancak, medyum tarafından verilen esmaların istenilen sayıda okunması büyü yaptıran kişiye düşmektedir. Yapılan bağlama büyüsü tuttuğu taktirde etkisini kişiler üzerinde net bir şekilde göstermektedir. Ritüelin güçlü enerjisi ile büyü altında olan insanın düşünceleri ve hareketleri kısa sürede kontrol altına alınmaktadır. Burada bilinmesi gereken nokta bağlama büyüsünün süreli bir uygulama olduğudur. Yani büyünün çeşidine bağlı olarak etkisi belli bir süre sonra sona ermektedir. Bu durumda daha önce uygulanan işlemin tekrar edilmesi gerekmektedir.

 Bağlama Büyüsü İçin Gerekli Bilgiler

Bağlama büyüsü yapımına niyet ile başlanmaktadır. Bu sebeple büyü yapılacak kimselerin net bir biçimde belirtilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda öncelikli olarak büyüyü yaptıracak kişinin; adı, anne adı ve doğum tarihi doğru olarak bilinmelidir. Bunun yanı sıra büyü yaptırılacak kişi için de aynı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler sayesinde bağlama büyüsünün yapım saatine ve uygulanacak vefke de karar verilmektedir.

Havas ilmi ışığında yapılan bağlama büyülerine bu bilgiler verilerek başlanmaktadır. Sonrasında bazı özel dua ve ayetler ile işleme devam edilmektedir. Her probleme ve büyüye özel hazırlanan vefkler içerisine bağlanacak eşlerin adı işlenmektedir. Sonrasında ise kişilerin uzun bir süre mutlu bir şekilde yaşamaları hedeflenmektedir.

Büyü yapımına başlamadan önce bilinmesi gereken önemli bir ayrıntı bulunmaktadır. Buna göre büyü öncesinde kişinin başka bir etki altında olup olmadığı da detaylıca incelenmelidir. Çünkü insan bir büyünün etkisindeyken diğerine girememektedir. Böyle durumlarda öncelikle var olan büyü bozulmalı, ardından yeni bağlama işlemine geçilmelidir. Önceden yapılan işlemlerin belirlenebilmesi için de isim, anne adı ve doğum tarihine ihtiyaç duyulmaktadır.

Medyum tecrübesine ve büyü çeşidine bağlı olarak kişiye bazı muska, su ya da ipler de verebilmektedir. Bu durumda hazırlanan büyü malzemelerinin büyü yapılan kişiye yakın tutulması gerekmektedir. Yine hazırlanan su gibi okunmuş içeceklerin de kişiye mutlaka içirilmesi gerekmektedir. Ancak bağlama büyüsünün yapımı uzaktan ve bir materyale ihtiyaç duyulmadan da yapılabilmektedir. Böyle durumlarda okunma işlemleri için doğru zamanın tespit edilmesi gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir?
Bağlama Büyüsü Nedir?

 Bağlama Büyüsünün Etkileri

Hangi amaç ile yapıldığı bağlama büyüsü etkileri için belirleyici faktördür. İyi yönde yapılan uygulamalarda kişi büyünün etkisi ile manevi olarak etkilenmektedir. Buna göre büyü yapılan çiftler arasında birbirlerine yönelim ve duygu artışı beklenmektedir.

Kötü amaç ile yapılan büyülerde ise bağlama büyüsü etkileri daha olumsuz yöndedir. Bunlar kişinin hayatını kötü bir düşüşe geçirmektedir. Uykusuzluk, depresif tavırlar, yemek yememe, huzursuzluk hali ve yalnızlık hissi büyünün başlıca etkileridir. Yine bu kişide büyü sonucunda insan ilişkilerinde de zararlar tespit edilmektedir. Bu kapsamda evli olanın eşi ile arası, çalışanın ise patronu ile arası açılmaktadır.

Büyü altındaki bir insan neredeyse tüm olumsuzlukları art arda üstüne çekmektedir. Gece kâbus görme ve kimi zaman halüsinasyon yaşama da büyünün etkileri arasında yer almaktadır. Kötü amaç ile yapılan bir büyü altında olan kişide buna müdahale edilmezse saldırganlık ön plana çıkmaktadır. Büyü bozulmadığı taktirde bu tavırlar önce çevresine sonra da kişinin kendine verdiği fiziksel zararlara dönmektedir. Kimi zaman bu kişilerin intihardan çare aradığı bile olmaktadır. Bu olumsuz etkiler nedeniyle Medyum Özgür Mustafa’dan bağlama büyüsü bozma için de yardım istenmektedir.

 Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsünün bozumu da yapımı gibi mutlaka uzman bir hoca tarafından yapılmalıdır. Büyünün bozma işlemi ancak yapılan uygulama tespit edildikten sonra yapılabilmektedir. Bu sebeple öncelikle büyü yapımında hangi yöntemin kullanıldığı bulunur. Yönteme bağlı olarak da bozma işleminde kullanılacak yazı ve malzemeler belirlenir. Bu noktada bozma işlemini yapacak medyumun kesinlikle tecrübeli ve ilminde güçlü olması gerekmektedir. Aksi durumlarda bozma işlemi ters etki eder ve kişi daha kötü bir ruh haline girer.

Bağlama büyüsü yapımı sırasında medyum tarafından bazı; muska, yazı veya düğümlenmiş ip gibi materyaller oluşturulur. Bozma ritüeline geçilmeden önce büyü altında olan insandan bu eşyaların uzaklaştırılması gerekmektedir. Bu malzemelerin genelde; yastık ya da kıyafet içinde, kapı üstünde ya da mobilya altlarında olduğu bilinmektedir. Bu sebeple bozma işlemi öncesinde olası yerler mutlaka kontrol edilmeli ve bu malzemeler uygun şekilde yok edilmelidir.

Bulunan büyü materyallerinin yok edilmesi de yine tecrübeli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün bozulması işlemi tamamlanabilmektedir. Büyü bozma işleminin ardından ise kişi tekrar bu duruma düşmemek içim koruma altına alınmalıdır.

 Koruma Büyüleri

Koruma büyüsü, daha önce büyü etkisi alınan insanlara bu büyülerden kurtulduktan sonra yapılan bir uygulamadır. Aynı uygulamalara nazardan korunmak için de başvurulabilmektedir. Yapılan koruma uygulamaları sayesinde kişi bir daha büyü ile etki altına alınamamaktadır. Bu noktada medyumun tercihine bağlı olarak kişiye bir muska verilebilmektedir. Muska taşımak istemeyenler için ise işlem suya ya da şekere okunarak yapılmaktadır. Dua okumasından sonra kişi okunmuş su ve şekeri tamamen tüketmelidir.

Büyü kişinin şahsına yapılabildiği gibi ev hanesine toptan da yapılabilmektedir. Bu durumda koruma işlemleri ev ve tüm ev halkı için de yapılabilmektedir. Burada da işleme öncelikle evdeki büyü malzemelerinin uzaklaştırılması ile başlamaktadır. Eve yapılan koruma işlemleri sonrasında aşağıdaki gelişmeler gözlenmektedir.

  •  – Hane huzurunda artış
  •  – Nazar belirtilerinden kurtulma
  •  – Maddi kaynakların genişlemesi
  •  – Çocuklar arasındaki anlaşmazlığın giderilmesi
  •  – Evdeki tartışmaların tamamen bitmesi