Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, kadınların sevdikleri erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü eski çağlardan beri yapılmakta ve çok etkili olan bir büyüdür. Bu büyü erkeğin birlikte olduğu kadından ayrılmasına ve boşanmasına sebep olabilen bir büyü olarak da bilinir. Asırlar boyunca kadınlar sevdikleri erkekleri kaybetme korkusu ve kendine bağlamak amacıyla adet kanı büyüsüne başvurmuştur.

Büyüye maruz kalan erkeklerin bilinçaltları kontrol altına alınmaktadır. Büyü yapılan erkeklere karşı fiziksel olarak verdiği hiçbir zararı yoktur. Fakat bu tarz büyüler için mutlaka büyü konularında uzmanlaşmış ve tecrübeli kişilerden yardım alınması gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Adet kanı büyüsünü yaptıran kadınların aklında takılan tek bir soru var o da adet kanı büyüsünün kaç günde etki ettiğidir, peki adet kanı büyüsü kaç günde tutar? genellikle bu büyüyü yapan medyumlar adet kanı büyüsünün 1 ay içerisinde tesir etmeye başlayacağını söylemektedir. Fakat adet kanı büyüsü kaç günde tutar sorusunun yanıtı büyü yapılmış olan kişinin psikolojisinde yatar. Çünkü büyüye uğramış olan erkeğin psikolojik durumu büyünün ne kadar sürede tesir edeceğinin süresinin belirler. Fakat er ya da geç adet kanı büyüsü erkeğe etki edecektir.

Adet Kanı Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Adet kanı büyüsü yaptırmak isteyen kadınların kesinlikle bu büyüyü yapan uzman medyumlara başvurması gerekmektedir. Çünkü bu büyünün yanlış yapılması sonucunda büyü yapılan erkekte ciddi derecede psikolojik sorunlar oluşturmaktadır. Peki o zaman adet kanı büyüsü yapan medyumlar kimlerdir?

Türkiye’de büyü işleri ile uğraşan herkesin tanıdığı bir medyum var o medyum ise Medyum Dolunaydır. Bu medyum dolunay Ülkemizde pek çok büyü meraklıları tarafından tanınmaktadır. Ve bu Medyum Dolunayın yanına büyü yaptıran kişilerin %80’i Medyum Dolunay’dan memnun kalmıştır. Dolunay adet kanı büyüsü yapan medyumlar arasında en bilindik medyumlardan bir tanesidir siz de büyü yapmak veya soru sormak istiyorsanız Medyum Dolunay ile iletişime geçebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Duası

Pek çok kadın bu büyüyü yapmamasının nedeninin, adet kanı büyüsü duası bilmemesi olarak gösterir. Söz ettiğimiz dua büyünün tesir etmesini sağlamak için çok önemli bir duadır, ama sadece bu duayı bilmek büyü yapılmasını sağlamaz. Bu duanın yanı sıra güvenilir medyumlar tarafından yapılan tekniklerin ve tavsiyelerin takip edilmesi adet kanının ve kullanılacak olan tılsımların, uygun ve etkili bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Adet kanı büyülerinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasının nedeni, bu konularda ciddi başarılı olmuş kişiler tarafından uygulanması ve kullanılan malzemelere yüklenen etkilerin altında yatar. Bu nedenle sadece dua etmek büyünün tesiri için yeterli olmayacaktır. Büyünün uzmanına başvurmanız büyülerden en verimli sonucu almanıza neden olacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü aslında tahmin edildiği kadar zor bir iş sayılmaz. Çünkü bu büyü yapılırken doğru malzemelerin kullanılması ve doğru duaların edilmesi yeterli olabiliyor. Fakat bu büyünün kulaktan dolma bilgilerle yapılmaması gerekiyor. Çünkü doğru şekilde yapılmayan bu büyüler istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Adet kanı uygulamasını yapan kişilerin büyünün sıralamasını bilmesi gerekiyor.

Adet kanı büyüsünü en doğru şekilde yapmanın en iyi yolu, bu konularda uzman, tılsım ve marifet sahibi olduğu bilinen kişilerden yardım istemektedir. Çünkü bu büyü sadece erkeğin yemeğine karıştırmakla veya suyuna karıştırmakla olacak bir büyü değildir. Büyüyü doğru bir şekilde yapmanın ve sevilen erkeği kendine bağlamanın en iyi olur büyü konusunda uzman kişilerden yardım almaktır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur sorusu büyüyü yapan kişilerin sıkça ilgilendikleri sorulardan bir tanesidir. Çünkü bu büyü çok etkili ve güçlüdür. Erkeği kadına bağlayan bu büyünün bozulmasında doğru adımları atmak çok önemlidir. Her büyünün yapılması ve bozulması uzmanlık isteyen bir iştir bu nedenle büyü bozulmak istendiği zaman bir uzaman başvurulması en sağlıklı çözüm olacaktır. Mesela ay sonu kanıyla yapılan büyüdeki sıralamalar aşk büyüsü yaparken kullanılan malzemelerden farklı olabiliyor.

Büyü bozmak için yetenekli ve gizli ilimler konusuna hakim olmak şarttır. Adet kanı büyüsü için medyumlar genellikle cinlerden veya iletişimde oldukları varlıklardan yardım almaktadır.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir