Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü Yapımı

Büyü, yüzyıllardır yapıla gelen bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Ama iyi niyetli ama kötü niyetli pek çok kişi bu yöntemle medet umuyorlar. Hal böyle olunca da ortaya medyum ve hocaların önemi çıkıyor. Gerçek ve güvenilir olduğu kadar, çaresiz insanlardan çıkar sağlayan sahtekarlar da bulunuyor. Öncelikli olarak, büyü yaptırmaya karar verdiğinizde özel yeteneklere ve bilgi birikimine sahip bir medyum bulmanız gerekiyor.

Büyünün gerçek olduğu ve birçok konuda da başarıyla uygulandığı gerçektir. Siz her ne kadar büyüye yanaşmasanız da size de büyü yapılabilir. Bu nasıl olur diyecek olursanız… Eşinizle, nişanlınızla veya sevgilinizle mutlu birlikteliğinizi kıskanan kişi/kişiler olabilir. Size kötü niyetle ayırma büyüsü yaptırarak mutlu birlikteliğinizi bozup, sizi sevdiğinizden ayırabilir. Nedensiz ve aniden sevdiğinizden ayrılırsanız anlayın ki siz de büyüye maruz kalmışsınızdır. En hızlı şekilde güvenilir ve gerçek medyum olan Özgür Mustafa’ya görünmelisiniz.

Ayırma Büyüsü Hakkında

Ayırma büyüsü, birbirini seven iki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılan büyüdür. Kötü niyetle yapılan bir büyüdür. Sevdiği kişinin başkasıyla birlikte olması veya kıskançlık nedeniyle yapılıyor. Nadiren de olsa, ayrılmak istediği eşinden, nişanlısından veya sevgilisinden nasıl ayrılacağını bilemeyen kişiler de ayırma büyüsü yaptırabiliyorlar.

Ayırma büyüsü, yüzyıllardır başvurulan, etkili ve güçlü bir büyüdür. Gri büyü sınıfına girse de çoğunlukla kötü amaçla tercih ediliyor. Bu nedenle Özgür Mustafa gibi güvenilir ve gerçek medyumlar bu büyüye pek yanaşmıyorlar. Çünkü ortada birbirini seven iki insan bulunuyor. Bu insanları ayırmak için yapılan büyüler, büyük günaha sebebiyet veriyor.

Ayırma Büyüsü Gerçek mi?

Büyülere inanmayanlar veya büyü yaptırmak isteyenler ayırma büyüsü gerçek mi? endişesi yaşayabilirler. Büyü yöntemi, Kuran’da da geçmektedir. Yani büyü gerçektir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken husus, hangi tür büyüleri yaptırmaya karar vereceğinizdir.

Ak büyü dediğimiz, büyü yapılan kişiye veya çevresine zararı dokunmayan büyüleri Medyum Özgür Mustafa da dahil bütün gerçek medyumlar uyguluyor. Fakat kara büyü dediğimiz kişiye zarar veren hatta ölümüne yol açan kötü büyüleri Medyum Özgür Mustafa da yapmıyor.

Ayırma büyüsü de sıklıkla tercih edilen bir büyü olarak öne çıkıyor. Etkili ve güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede etkisini gösteriyor. Sevenleri ayırmak için değil de üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenmek ve ayırma büyüsü gerçek mi? sorgusu için Medyum Özgür Mustafa’ya görünebilirsiniz.

Medyum Özgür Mustafa Hakkında

Medyum Özgür Mustafa, yıllarını hüddam, havas, Hüddam, Kabala ve ebced ilmine hâkimdir. Kur’an-ı Kerim’i hatmetmiş ve insanlara yararı dokunacak şifa ayetleri ve dualar hakkında uzmandır. Yeterli bilgi birikimine ve donanıma sahiptir.

Bütün çaresini tüketmiş, büyüye maruz kalmış, yeni bir umut arayışında olanların umut kapısıdır. Halk arasında büyü olarak nitelendirilen bütün çalışmaları, ilmi ve gerçeğe dayanan çalışmalarıdır.

Medyum Özgür Mustafa’da gerçek ve güvenilir medyumların bütün özelliklerini görebilirsiniz. Öncelikle, size şov yapmaz. Kapıdan girdiğinizde sade ve mütevazı bir ortam sizi karşılıyor. Umutlarınızdan ve çaresizliğinizden faydalanıp, 48 saatte sorununuzun çözüleceği söylenmiyor. Vefk çalışmaları uzun sürdüğü için çok az insan kabul ediliyor. Özellikle kötü amaçla büyü yaptırmak isteyenler kesinlikle kabul edilmiyor.

Medyum Özgür Mustafa’nın Çalışmaları

Medyum Özgür Mustafa genel olarak; soğutma, papaz, bağlama, geri getirme ve aşk büyülerini yapıyor. Bu büyü terimleri gözünüzü korkutmasın. Büyü adında yapılan bütün çalışmalar özel dua, ayet ve ritüellerdir.

Medyum Özgür Mustafa, seven iki insanı kavuşturmak, kısmet açmak, işyeri ve evlerin bolluk-berekete kavuşması çalışmaları yapıyor. Tabi en önemlisi de büyüye maruz kalan kişileri, bu durumdan kurtarıyor.

Gün gelir siz de vefk yaptırmak veya üzerinizde büyü olduğunu öğrenmek isterseniz Medyum Özgür Mustafa’dan yardım alabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir