Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü bir tür kendine bağlama ve aşk büyüsüdür. Günümüzde en çok tercih ve talep edilen büyülerin başında gelmektedir. Zira alanında uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde kesin olarak etkili olup kişilerin sevdiklerine kavuşmasını sağlar. Canbar büyüsü özellikleri ise yapan ve yaptıran kişilerin kim olduklarına bağlı olarak değişebilir.

Canbar Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bu özel büyü sadece hayırlı amaçlar için yapılır. Platonik olarak aşık olduğu erkeğin ya da kadının kendisini önce fark etmesi sonra da aşık olması için yaptırılabilir. Aynı zamanda küs çiftlerin ve dargınların barışması için de sıklıkla başvurulan büyülerin başında geliyor. Kısmetinin açılması ve haneye bereket gelmesi için de canbar büyüsü yaptırılabilir.

Canbar Büyüsü ve Yapılışı

Sıklıkla merak edilen hususların başında canbar büyüsü yapılışı gelmektedir. Evde denenmesi kesinlikle önerilmeyen bu büyü ancak birçok ilimde ihtisas yapmış, alanında uzman medyum tarafından yapıldığı takdirde başarıya ulaşır. Bu nedenle kişiler kendi başlarına bu büyüyü yapmamalı ve bir medyumdan profesyonel destek almalıdır.

Aksi takdirde her ne kadar hayırlı bir iş için denenmiş olsa bile istenmeyen sonuçlara etki etme riski de bulunmaktadır. Bu büyü çeşitli simgeler ve onların çizimleriyle yapılıyor. Aynı zamanda aşık edilmek ya da geri döndürülmek istenen kişinin ad – soy ad bilgileri ve ihtiyaç duyulduğu takdirde bir adet fotoğrafı da talep edilebilir. Fotoğrafın yeni ve net olması büyünün çok daha kısa sürede etki etmesini sağlar.

Canbar Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

İlgililer canbar büyüsü yapılışı kadar etkilerini de büyük oranda merak ediyor. Etki süresi ise büyüyü yaptıran kişinin iyi niyetli olup olmamasına göre değişir. Eğer bu büyü kötü niyetli kişiler tarafından yaptırılırsa hiç tesir etmeme ihtimali de bulunmaktadır. Süresi bir hafta da olabilir bir ay da. Bu, biraz da medyumun nefesinin kuvvetli oluşuna ve çizdiği sembollerin etkisine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak niyet iyi ve medyum bu büyü konusunda deneyimli ise er ya da geç istenen sonuç elde edilir. Aşkına karşılık bulan kişilerin nikah masasına oturup hayırlı bir yuva kurma ihtimalleri de çok yüksektir.

Canbar Büyüsünün Özellikleri Nelerdir?

5 bin yıllık köklü bir geçmişe sahip olması canbar büyüsü özellikleri arasında ilk sırayı yer alıyor. Bunca yıldır binlerce kişi tarafından yaptırılan bu büyü son derece tesirlidir. Çeşitli semboller ve tılsımlı sözlerin bir araya gelmesiyle yapılır. Her bir sembol kendi içerisinde farklı bir anlama, her bir tılsımlı söz de farklı bir etki gücüne sahiptir. Mutlaka bir medyum tarafından yapılmalıdır. Kendisine canbar büyüsü yapılan kişi, yaptıran kişiyi sık sık düşünmeye başlar. En büyük etkilerinden bir diğeri ise onu rüyalarında görmeye başlamasıdır.Bu büyü sayesinde kısmeti açılanların ve yuva kuranların sayısı her geçen gün artıyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir