Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsünün etkilendiği kişiler herkes olabilir. Genelde kişiler aşağıdaki kişiler için dil bağlama büyüsü yaptırmak istemektedirler:

– Gelin,

– Görümce,

– Kaynana,

– Aile üyeleri,

– Eş,

– Öğretmen,

– Patron,

Jüri üyeleri için dil bağlama büyüsü yapabilirsiniz.

Dil bağlama büyüsü neye yarar diye soracak olursanız büyüyü yapan kişiye karşı ağız açmak mümkün değildir diyebiliriz. Büyüyü yapan kişinin arkasından konuşmak mümkün değildir. Hiç kimse kişi hakkında kötü yorum yapamaz veya o kişiye iftira atamaz. O kişiye karşı üzücü ve gereksiz laflar söyleyemez. Bu da dil bağlama büyüsü etkili midir sorusunun cevabını gayet iyi açıklamaktadır.

 Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü yapılışı için büyüyü yapacak olan kişinin büyüyü ne için yapacağına karar vermesi gerekir. Büyüyü yapmak isteyen kişinin kötü olmayan ve geçerli bir nedeni olmalıdır. Kötü niyetli kişilerin yapacakları dualar kabul olmaz. Büyünün tamamlanması için düşmanın dilini bağlama muskası gibi araçlardan yararlanmak olasıdır. Yararlanılan araçlar kişinin yapacağı büyünün daha etkin olmasına veya etkisinin azalmasına neden olabilir. Bundan dolayı dikkatli olmak gerekir.

Büyü yaparken en önemli sebep kişinin bir haksızlığa uğramasıdır. Mesela kayın validesinin devamlı gerçekçi olmayan ve yorumlara maruz kalınıyorsa, gelin bu durumdan kurtulmak için dil bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilir. Veya bir kadının kocası, sürekli kendisine haksız yorumları yapıyorsa, dil bağlama büyüsü yapmak istenebilir. Her bir değişik sebepten kaynaklanan çeşitli sebepler bulunmaktadır. Büyünün haksız yere yapılmaması gerekmektedir.

 Dil Bağlama Büyüsünün Gerçekleşmesi İçin Geçmesi Gereken Süre

dil bağlama büyüsü yapılışı gerçekleşmesi için geçmesi gereken süre herkes için farklılık göstermektedir. Aşağı yukarı büyünün gerçekleşmesi için 5 günlük bir zaman gerekir. Büyüyü yaptıran veya kendileri yapan kişilerin aile yaşamlarında çok fazla değişimler gösterdikleri bilinmektedir. Pek çok aile bu dil bağlama büyüsü vasıtasıyla kurtulmuştur. Büyünün gerçekleşmesi adına kesinlikle gerekli materyallerin sağlanması ve büyünün belirtildiği gibi yapılması önemlidir. Büyünün gerçekleşmesi için 7 gün de geçebilir. Sürenin belirlenmesinde kişinin büyüyü yaptıktan sonra ne şekilde davrandığı ve neler yaptığı önemlidir. Büyü esnasında büyünün işe yarayacağına inanmayan kişilerin büyülerinin işe yarar olması mümkün değildir. Bundan dolayı büyü bozma durumunun söz konusu olmaması için, kesinlikle dikkat edilmesi gereken kurallar vardır ve bunlara uyulmalıdır.

 Dil Bağlama Büyüsünün Kuralları Nelerdir?

Dil bağlama büyüsünde uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Kurallara uyulmadığı zaman hızlı tutan dil bozma büyüsü yapsanız bile, büyünüzün etkisini görmeniz mümkün değildir. İlk başta büyü yapan kişinin ağzı sıkı olmalıdır. Kişi herkese dil bağlama büyüsü yaptırdığını söylerse, tüm dikkatleri üzerine çeker. Kimi insanlar bu büyüden rahatsızlık duyabilir. Herkese her şeyi anlatmak İslam anlayışına da terstir. Özel olması gereken şeylerin özel yaşanması gerekmektedir. Yoksa büyü yapmak isteyen kişi zor durumda kalabilir.

Kocanın dilini bozma büyüsü yaptırıyorsanız hiç kimseye bu konudan bahsetmemek gerekir. Ketum olmalısınız. Bunun bir sır olması gerektiğinin farkında olmanız gerekmektedir. En yakınınızda bulunan kişilere bile büyü yaptığınızı söylememelisiniz. Bu büyünün sadece medyum ile sizin aranızda kalması gerekmektedir. Maalesef kimi insanlar ketum kalamadıklarından dolayı büyünün ters etki ettiği görülmüştür. Ters etkinin yaşanmaması için dikkatli olmak gerekmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir