Domuz Büyüsü

İnsanların birbirine karşı yaptıkları ve oldukça tehlikeli bir büyü olan domuz büyüsü, kesin neticeler sunan etkili bir büyü olarak tanımlanabilir. Bu büyü içerisinde ruhani varlıkların kullanıldığını belirtmek doğru olacaktır. Domuz yağı kullanılıp hazırlanan domuz büyüsünde, şeytani varlıklar çok sık kullanılır. Yapıldıktan sonra ise bozulması oldukça zor olan büyülerin arasındadır. Nedeni ise; kullanılan şeytani varlıkların aşırı bir şekilde direnç göstermesidir. Domuz büyüsü yapılan kişi de etkileri ise genellikle ruh halindeki bozulmalar olarak tanımlanabilir.

Domuz Büyüsü Etkisi

Domuz büyüsü; ruhani varlıklarla iletişim kurularak yapılan bir büyü şeklinde tanımlanabilir. Bundan ötürü şeytani güçler, etki ettikleri bireyleri bırakmak istemezler. Domuz büyüsü, onlara söz geçiren ve etki edebilen biri açısından bozulabilir veya yapılabilir. Aksi halde ruhani kuvvetler etki alanını büyütüp, büyü yaptırana da tesir etmeye başlayabilir.

Domuz Büyüsü Hakkında

Domuz büyüsü, domuz yağıyla yapılan kara büyüdür. Kötü niyet üstüne kurulmuştur. Bu büyüler domuza ait olan pis parçaların kullanılmasıyla yapılmaktadır. Şeytani güçlerle işbirliği yapılarak hazırlanan bir büyü türüdür.

Domuz Büyüsü Öldürür mü?

Domuz büyüsü oldukça güçlü bir büyüdür ve büyüyü yapmak isteyen bireyin niyeti yapılmak istenen kişinin yaşamıysa, yeri geldiği zaman büyü etkisi altında olan bireyin ölümüne dahi sebep olabilir. Bu büyü, istenildiği zaman bireyin beden sağlığı, istenildiği zaman akıl sağlığı odaklı, istenildiği zaman da ruh sağlığı odaklı şekilde yapılabilmektedir. Bu üç odak, büyünün niyeti ile beraber kişiyi ölüme sürükleyebilir ve birey bir zaman sonra ölür.

Domuz büyüsü, yapılacak bireyin ruh sağlığını bozmaya ilişkin şekilde yapıldığı zaman birey, tedavisi olmayan rahatsızlıklara yakalanır ve bir zaman sonra intihara sürüklenerek intihar edebilir. Beden sağlığına yönelik yapıldığı zaman ise bireyin rahatsızlığı kanser gibi ölümcül hastalık olarak, kişi hastalığa yenik düşüp vefat eder.

Domuz Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Domuz büyüsü çok kötü bir büyüdür ve hiçbir iyi niyetle yapılmaz. Bundan ötürü büyüyü isteyen bireyin asıl amacı karşı tarafa zarar vermek şeklinde tanımlanabilir. Bazı zamanlarda domuz büyüsü, hedef bireyin aşık olması için yapılır. Bu ilk önce iyi bir niyet gibi gözükse de, buradaki asıl amaç hedef bireyin aşktan mahvedilmesi şeklindedir.

Domuz Büyüleri Hangileridir?

Domuz büyüsü, oldukça etki eden ve tesirli kara büyü olarak açıklanabilir. Domuz yağı ile yapılan bu büyüde, domuz yağının sürüldüğü ortamlarda huzur, bereket, sağlık ve benzeri tüm olumlu durumlar kaçar. Kötü niyet ile domuz yağı yapılmışsa yağın sürüldüğü yere o niyet yapışarak, bireyin yaşam çakrası bu biçimde dönmeye başlar. Birey birden bire her şeyin ters gitmesiyle karşı karşıya kalır ve ayak bağı olacak birçok problem ile uğraşmak zorunda kalır.

Domuz Yağı Büyüsünün Tesirleri Neler?

Domuz yağı büyüsünün en önemli tesirleri devamlı şekilde kötü olacak her türlü konudan kurtulamaması şeklinde tanımlanabilir. Bu sırada birey devamlı şekilde beklenmeyen sorunlarla yüzleşir. İş yerine ya da evine hırsız girebilir, iftiraya uğrayabilir, karısı yahut kocasının hayatına başkası girebilir, çocukların başına psikolojik veya fiziksel problemler yaşatacak olaylar gelebilir. Domuz yağı büyüsünün yapılmasının en önemli sebebi intikam almak şeklinde açıklanabilir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir