Evlilik Büyüsü

İlgililerin sıklıkla sorduğu soruların başında evlilik büyüsü günah mıdır? sorusu gelmektedir? Ancak evlenmek, yuva kurmak ve çoluk çocuğa karışmak tamamen hayırlı sonuçlar doğurduğu için günah değil bilakis sevap olarak görülmelidir. Medyum Emir tarafından başarılı bir şekilde yapılan evlilik büyüsü çiftlerin belli bir süre içerisinde önce nişanlanıp akabinde yuva kurmalarına vesile oluyor.

Evlilik Büyüsü ve Yapılışı

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusu da cevabı en çok merak edilen konuların başında geliyor. Hangi evlilik büyüsünü ne şekilde yağacağına ise medyum karar vermektedir. Hoca hiçbir şekilde yönlendirilmemeli ve sözüne itimat edilmelidir. Her yaştan kadın ve erkek gönül verdikleri kişiler ile evlenmek için kalp gözü açık ve ilim seviyesi yüksek hoca ile irtibata geçebilir.

Evlililik Büyüsü Çeşitleri

Sorulmakta olan evlilik büyüsü günah mıdır? Sorusunun cevabı kesinlikle hayır olduğuna göre bu büyünün çeşitlerini açıklayabiliriz. Bunların başında evliliğe ikna etme büyüsü yer alıyor. Medyum sizden evlenmek istediğiniz kişinin bir fotoğrafını talep edebilir. Bu fotoğrafın son zamanlarda çekilmiş ve net olmasına özen gösterilmelidir. Özellikle yüzünün net çıktığı bir fotoğraf tercih edilmelidir. Astronominin gizemli evreninden, tarot kartlarından ve yıldız falı gibi son derece spesifik kaynaklardan faydalanan medyum bağlama büyüsü de yapabilir. Bunun için ilgili kişilerden yuva kurmak istediği erkeğin ya da kadının saç telini isteyebilir.

Evlilik Büyüsü Etkilerini Ne Zaman Gösterir?

En çok merak edilen konulardan bir diğeri ise evlilik büyüsünün etkilerinin tam olarak ne zaman görüleceği yönündedir. Bu konuda birçok kimse sabırsız ve aceleci davranmakta, bu davranış ve tavırlarıyla da negatif enerjiyi üstlerine toplamaktadırlar. Bilakis her gün, her an olumlu düşünmeli ve medyumun göndermiş olduğu pozitif enerjiye odaklanmalıdır. Bu alanda yapılan büyülerin tamamı enerjilerin doğru bir şekilde bir araya getirilip ilgili kişiye yönlendirilmesidir. Bazı büyülerin etkisi sadece bir hafta on gün gibi kısa sürelerde kendini gösterir. Bazılarınınki ise bir ay kadar sürebilir. Ancak sonunda mutlaka gerçekleşir.

Evlilik Büyüsünün Etkileri Nasıl?

Bu büyünün etkileri hakkındaki sorular en az evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusu kadar sıklıkla soruluyor. Bu, tamamen kişiden kişiye değişen bir olgudur ve belli başlı farklılıklar içerebilir. Ancak en temel etkilerin başında rüyalar alemi gelir. Kendisine büyü yapılan kişinin rüyalarına en kısa zamanda büyünü yaptıran kadın ya da erkek girmeye başlar. Bu sürekli olarak tekrarlanır. Aynı zamanda gün içinde de o kişiden başkasını düşünemez olur. Hiç aramadığı halde arayıp mesaj atmaya ve buluşmak istemeye başlar. En sonunda ise en doğru zamanda evlenirler.

Evlilik Büyüsü Geçici mi?

Tamamen işinin ehli bir medyum tarafından yapılan evlilik büyüsü geçici değil kalıcıdır. Çiftler birbirlerine sevgi ve saygı besleyerek huzurlu bir hayat sürerler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir