Kara Büyü

Kara büyü ifadesi Orta Çağ hatta belki daha eski dönemlerden bu yana kullanılan bir büyüdür. Bu kara büyüler Kur’an-ı Kerim gibi kutsal kitaplarda yoktur ve eski zamanlardan beri şamanlık, cadılar tarafından kullanılırlar. Hatta Hz. Muhammed’e (sav) de kara büyü yapılmıştır, kendisinin bu büyülerden rahatsızlık duymasından sonra Cebrail (as) tarafından büyünün kaynağının bulunduğu ve büyünün bozulduğu bilinir. Birçok büyü türü vardır.

Bunların bir bölümü olumlu etkileri ve özellikleri olan büyü çeşitleridir. Bir bölümü de kötü gayelerle yani olumsuz amaçlar için yapılan büyülerdir. Beyaz, gri büyülerden başka, bir de kara büyü türleri mevcuttur. Kara büyü, oldukça olumsuz özellikleri olan bir büyü çeşididir. Kara büyülerin bozulması hususunda çok önemli isimlerden, gerçekten etkin olan hocalardan ve medyumlardan yardım alınmalıdır. Kara büyü yapılışı konusunda bilgi sahibi olmak gerekir, bu şekilde karşılaştığımızda ne olduğunu bilebiliriz.

Tabi ki de kara büyü belirtileri de bilinmesi gerekir. Kara büyü, kişinin olumsuz sağlık yani fiziksel ya da ruhsal olarak kötü olarak etkilenmesi amacıyla yapılmaktadır. Ya da ayrılık, kavga edilmesi, kişinin işinin batması amaçlarıyla da yapılabilir. Kişide oldukça olumsuz büyü etkileri görülür. Kişi depresyona girer ve giderek karakterini kaybeder, kendi kararlarını kendi alamaz hale gelir. Kontrol yitimi meydana gelir. Büyüler, iradeyi almak için yapılır. Maksat intikam almak, karşıdaki kişiyi süründürmektir. Kara büyü uzak durulması gereken bir büyüdür. Kara büyü yalnızca büyü yapılan kişiyi kişiyi değil, yapanı ve yaptıranı da etkileyebilecek olumsuz bir etkiye sahiptir.

Kara Büyü Yapılması

kara büyü yapılışı tabiki de çok kolay bir şey değildir. Fakat bilen kişilerin yapabileceği bir uygulama. Medyum Dolunay gerçek ve yetkili bir medyum ve bu tarz kötü amaçlı tılsımları katiyen yapmamaktadır. Fakat yetkin bilgisi ile insanların kara büyüden kurtulmasını sağlamaktadır. Tabi ki kara büyü daima kötü amaçlar için değil, aşk büyüsü olarak da yapılabilir. Burada amaç kötü değildir. Kara büyü içinde mezarlık merasimlerinin bulunduğu, uygulama ve zaman konusunda bunun özel uygulamalarının bulunduğu bir tılsımdır. Bu büyünün aşağı yukarı 3 aya yayılan bir zamanı da vardır.

Kara Büyünün Olumsuz Etkileri

Birine kara büyü yapıldığında, o kişi psikolojik olarak çöker. Kişi kafa karışıklığının yanında kendini tanıyamaz duruma gelir. Çevresindeki insanlar ona düşman gibi görünmeye başlar. Kara büyünün olumsuz etkileri şu şekilde görülür.

– Akla hükmeder. Kişide kafa karışıklığı meydana gelir. Onun ruh hali değiştirir. Sevmediklerini sevdirir, sevdiklerini nefret ettirir.

– Kara büyü etkisinde olan kişi etrafından daima garip karşılanır. Garip hareketler yapar. Aklını oynatacak gibidir. Uyku uyuyamaz duruma gelir. Yalnızlıktan çok fazla korkmaya başlar.

– Psikolojik rahatsızlıklar görülür. Büyünün etkisinde olan kişi uyku sırasında kabuslar ve karabasanlarla uğraşır. Uyandığında terlemeye başlar.

– Büyü yapılan kişi, ailesinden, evinden ve samimi olduğu arkadaşlarından uzak olur. Yalnızlıktan korkar fakat sadece yaşamak ister. Sıcak ortamlardan haz almaz.

– Manevi anlamda çok büyük bir boşluğa düşer. Yapmak istemediği şeyleri bilinçsiz olarak yapar. Birtakım ruhsal sorunlar ortaya çıkar.

– Maddi açıdan kısmeti kapanır. Ne işle uğraşırsa uğraşsın, mutlaka sorunlar ortaya çıkar. Sosyal hayatta hem dalgın hem ilginç duruma gelir. Hayatın her alanından geri kalmaya başlar.

Kara büyünün olumsuz etkileri kısaca böyledir. Kişinin kara büyüden etkilenmemesi söz konusu olmaz. Kısaca, büyü yapılan kişi sürünür duruma gelir. Kara büyüden kurtulmak için, dualara mutlaka başvurulmalıdır. İkinci metotta ise hocalar kişilere dua yöntemiyle kara büyü bozma çalışması uygularlar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir