Karabiber Büyüsü

Evli çiftlerin ya da sevgililerin arasındaki soğukluğu gidermek için yapılan karabiber büyüsü, çok güçlü bir tesire sahip tılsımdır. İşinde uzman ve doğuştan yetenekli ve gerçek medyum tarafından yapılan karabiber büyüsü aralarına soğukluk girmiş çiftleri, kısa sürede yeniden barıştırma yetisine sahiptir. Özellikle sevgi bağları daha güçlenir ve çiftlerin arasındaki ilgi ile alaka çok daha kuvvetli noktaya ulaşır.

Karabiber Büyüsü Yapılışı

Gerçek bir medyum tarafından alınan yardım ile beraber karabiber büyüsü yapılışı her yerde uygulanabilir. Ancak bu gibi bağlama büyüleri arasında yer aldığı için etkisi de bir o kadar güçlüdür. Yani bu büyü için vefk, dualar, gizemli tılsımlar, sözler, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması üzerinden gerçekleşir. Özellikle manevi enerjiden faydalanmak suretiyle başka varlıkların enerjisi de süreç içerisinde yer alır. Bu sebepten dolayı karabiber büyüsü yapılırken mutlaka gerçek ve tecrübeli bir medyumun kontrolü altında yapılması büyük öneme sahiptir.

Karabiber Büyüsü Tarifi

Karabiber büyüsü tarifi çok dikkatli şekilde ele alınmalı ve sırasıyla uygulanmalıdır. Gerçek medyum hocanın talimatlarına bağlı kalınarak dikkatli şekilde sağlanmalıdır. En ufak bir yanlış durum ya da sapma büyünün etkisinin göstermemesine ya da istenmeyen durumlar yaşanabilmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu sebepten yardım alacağınız gerçek medyum hocanın uygulamasını harfiyen yerine getirmeniz çok önemlidir.

  • – Öncelikle 21 ya da 41 adet karabiber tanesi alınmalıdır.
  • – Daha sonra bu karabiber tanelerinin üzerine medyum hoca tarafından tılsımlı sözcüklerin ve ayetlerin okunması yapılır.
  • – Okuma işleminin tamamlanması ile beraber karabiber taneleri gümüş ya da bakır tavaya konulur.
  • – Bu bakır ya da gümüş tava ile beraber karabiber taneleri 3 gün 3 gece ateşte kavrulur.
  • – 3. geceye gelindiği zaman karabiberler tamamen yakılır. Yakma işlemi esnasında sevgili ya da eşinizi tüm samimiyet ve içtenlikle, sevgi dolu şekilde düşünmeniz çok önemlidir.

Karabiber Büyüsü Etkili midir?

Eşi ya da sevgilisi ile arasına soğukluk giren pek çok insan, çaresiz kaldığı durumlarda gerçek bir medyum hocadan yardım ister. Bunu gönülden yapan doğuştan yetenekli medyum hocalar kısa süre içerisinde çiftlerin bir araya gelmesine olanak tanımaktadır. Özellikle bu büyü yapılırken pek çok insan karabiber büyüsü etkili midir diye merak etmekte ve bu konuda araştırma gerçekleştirmektedir.

Özellikle doğru şekilde tamamlandıktan 2 ya da 3 hafta sonra karabiber büyüsü etkisini güçlü biçimde göstermeye başlar. Fiziksel olarak ortaya çıkan belirtiler ile beraber, eşiniz ya da sevgiliniz size karşı daha nazik ve kibar davranmaya başlar. Bir dediğinizi iki etmez ve sevgi dolu bir yaklaşım gösterir.

Karabiber Büyüsü Bozulur mu?

Eğer doğru uygulamalar ele alınır ve gerçek bir medyum tarafından süreç yürütülürse, karabiber büyüsü bozulabilir. Ancak yöntemi ve medyum hoca ile beraber büyünün etkilendiği kişinin iradesine bağlı olarak bu durum değişkenlik gösterebilir. Zira karabiber büyüsü çok güçlü bir etkidir ve en önemli bağlama büyüleri arasında yer alır. O yüzden bu büyüyü bozabilmek için ciddi bir süreç zaman gerekebilir. Ancak gerçek bir medyum hoca tarafından ele alındığı zaman ortalama 1 ay içerisinde karabiber büyüsünü bozmak mümkün.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir