Kaşık Büyüsü Nedir?

Çokça merak edilen konuların başında Kaşık büyüsü nedir olmaktadır. Kaşık büyüsü, sevgili olan çiftleri birbirine daha da yakınlaştırmak veya evli olan çiftleri birbirinden ayırmak amacıyla gerçekleştirilen ve en çok uygulanan büyüler arasında yer almaktadır. Hem bir araya getirici hem de birbirinden uzaklaştırıcı etkiye sahip olan bir büyüdür. Bu büyünün tesiri kuvvetlidir ve etkisi diğer yapılan büyülere nazaran oldukça daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kaşık büyüsü nedir sorusunun yanıtı olarak Kaşık büyüsünün tesiri ve kendini gösterme süresi çok kısa olduğu için en çok başvurulan ve uygulanılan büyü çalışmaları arasında yer almaktadır.

En çok başvurulan büyü çeşitlerinden biri olduğu için fiyatı da diğer büyü çeşitlerine göre biraz daha pahalı olabilir. Bu büyünün geçmişine bakıldığı zaman yüzyıllardan beri uygulanılan en eski büyüler adasında yer aldığı bilinir.

Kaşık Büyüsünün Etkili Olmasının Sebepleri

Hangi niyet ile yapılacaksa gerçekleşme zamanı o niyete göre kısa ya da uzun sürebilmektedir.

Konu bir örnek üzerinden değerlendirilecekse iki sevgili ya da eşler arasındaki bazı problemlerin yok edilmesi ya da ayrı olan çiftlerin birbirlerine kavuşmaları amacıyla kısaca iyi niyet taşımak şeklinde yapıldığı zaman bu büyünün çok kısa süre içerisinde etkisi gösterilecektir.

Çiftleri Ayırmak Amacıyla Yapılan Kaşık Büyüsünün Gerçekleşme Süreleri

İyi niyetle gerçekleştirilen kaşık büyüsünün tam tersi olarak bu büyü sisteminde, kaşıkların ters çevrilerek soğuması ile bireylerin ya da çiftlerin birbirlerinden ayrılmaları niyet edilerek dua okunur ve çiftlerin birbirinden ayrılmaları biraz uzun zaman alabilir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Kaşık büyüsü nasıl yapılır konusu ile ilişkili olarak Bu büyünün gerçekleştirilmesi için gerekli olan malzemeler 2 adet yemek kaşığı ile bir su dolusu bardaktır. Burada kullanılacak olan yemek kaşıklarının cinsi ya da hangi maddelerden yapıldığının pek önemi yoktur. Bireyler dilerlerse kaşıkları tahta yada her türlü metalden yapılmış oranlarından seçebilirler. Bu seçim tamamen kaşık büyüsünü yapacak olan kişilerin isteklerine bağlıdır

Kaşık büyüsü nasıl yapılır diye merak edildiğinde bu malzemeler bir araya getirilir. 2 adet yemek kaşığını ve 1 adet su dolu bardağını yan yana dizmek şeklinde büyünün niyeti düşünülmeye başlanılır. Niyet düşünme bittikten hemen sonra 41 defa “Ya apraziyal” çekilir. Daha sonra su dolu bardağın üzerine ve kaşıkların üzerine ne niyet edilirse o düşünülerek üflenir en sonunda kaşıklardan biri alınıp bardağın içine konulur ve bardaktaki su boşaltılır.

Şimdiye kadar kaşık büyüsü ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığında sabahın erken saatlerinde gerçekleştirilen bu büyünün daha çok ve çabuk tuttuğu görülmüştür.

Kaşık büyüsü yapılırken çok hassas davranılması gerekir. Çünkü bu büyü yapıldığı esnada okunan dualara karşı en ufak bir saygısızlık ya da ciddiyetsizlik, okunan duanın okuyan kişiye karşı ters etki yapmasına sebep olabilir.

Kaşık Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Bu büyünün konu başlıkları genellikle aşk, ayırma, birleştirme gibi konulardır.

Piyasada büyü yapan binlerce kişi mevcuttur. Fakat bunların arasında en etkili ve en tesirli olan Medyum Özgür Mustafa en başarılı olan uzman ve güvenilir Medyumdur.

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir