Makas Büyüsü

Büyü tarihinin en eski çağlarına kadar uzanan makas büyüsü, çok ciddi etkilere sahip olan güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Özellikle eski Mısır ve Roma döneminde çok sık kullanıldığını söylemek mümkün. O dönem birbirine aşık olan insanları ayırmak için yapılan çok güçlü ve etkili büyüler arasında yer almaktaydı. Hatta saray içerisinde insanların arasına nifak sokmak ve kişileri birbirine düşürmek için yapılan çok güçlü üyeler arasında olduğu söylenebilir.

Makas Büyüsü Nedir?

Birçok insan makas büyüsü nedir merak etmekte ve neden yapıldığını öğrenmek istemektedir. Gerçek ve Doğuştan yetenekli medyumlar tarafından ele alınması gereken makas büyüsü, bir ayırma ve bağlama büyüsüdür. Özellikle aşık olmuş ya da birbirini seven insanları ayırma noktasında insan iradesini kırmak gibi güçlü bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda platonik aşkları karşılıklı sevgiye dönüştüren ve çiftleri barıştıran bir bağlama büyüsü olarak da kullanılmaktadır.

Makas Büyüsü Evde Yapılabilir mi?

Makas büyüsü gibi kadim çağlara uzanan büyüler çok güçlü etkiye sahip tılsımlardır. Özellikle bu tılsımların etkisinin çok güçlü olması adına başka varlıkların enerjisi ve manevi enerji gerçek medyumlar tarafından kullanılır. O yüzden bireysel olarak ele alınmasının çok tehlikeli olduğunu söylemek gerekir. Yani makas büyüsü evde yapılabilir mi sorusuna yapılabileceğini söylemekle birlikte, mutlaka bir gerçek medyum kontrolü altında sağlanması gerektiği de unutulmamalıdır.

Makas Büyüsü Nasıl Yapılır?

Doğuştan yetenekli olan ve İlim irfan sahibi, tecrübeli medyum tarafından ele alınan makas büyüsü, belli bir yöntem üzerinden malzemeler kullanılarak gerçekleşmektedir.

  • – 1 adet makas,
  • – Bir parça ekmek,
  • – Mavi iplik,

Burada makasın iki yönü iki farklı bireyi temsil etmektedir. Diğer bir deyişle büyünün etkisinde kalacak olan kadını ve erkeği anlatır. Eğer makas ağzının biri büyük ise o kısım kadın için kullanılır. Ancak makasın ağızları eşit oranda büyük ise, o zaman üst kısımda kalan taraf kadın için temsil edilir. Uzman ve gerçek medyum tarafından ele alınan yöntem ile beraber, makas ile mavi iplik eşliğinde uygulama gerçekleştirilir.

Makas Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Birçok kişi makas büyüsü nedir sorusu ile beraber bu konuda uzman bir medyum tarafından yardım aldıktan sonra, makas büyüsü etkisi ne zaman göstereceğini merak etmektedir. Büyüde kullanılan makasın suya atılması ile beraber makas büyüsü etkisini göstermeye başlar. Bu doğrultuda taraflar yani kadın ve erkek birbirlerinden soğumaya ve hatta nefret etmeye başlamaktadır.

Tabii aynı zamanda bu büyü birleştirmek için de gerçekleşmektedir. Eğer bu şekilde ele Alınacak ise, büyü yaptırmak isteyen kişinin samimiyetine bağlı olarak etki zamanı hızlanır ya da yavaşlar. Genelde ayırma amaçlı kullanılan bu büyü, tarafları kısa süre içerisinde sevgi ne kadar büyük olursa olsun ayırabilmektedir.

Makas Büyüsünü Kimler Yapar?

Bu tür bilgiler genelde kara büyüler olarak bilinmektedir. Özellikle İslam alimlerinin ve bu konuda uzmanların da kabul ettiği makas büyüsü, ancak tecrübeli ve doğuştan yetenekli medyumlar tarafından gerçekleştirilir. Zira ele alınacak büyünün yanı sıra, aynı zamanda vefk, manevi enerji ve başka varlıkların enerjisi de kullanılır. O yüzden bu gücün kontrolü altında yani dengede tutulması gerekmektedir. Bu da gerçek bir medyum tarafından ele alınarak sağlanır.

Makas Büyüsü Bozulur mu?

Yapılmış olan yöntemine, medyum hocaya ve amaca bağlı olarak makas büyüsünün bozulabileceğini söylemek mümkün. Ancak çok dikkat edilmelidir çünkü etkisi oldukça büyüktür. Bu sebepten dolayı makas büyüsü evde yapılabilir mi ya da bozulabilir mi sorusuna hitaben, ancak uzman bir medyum hoca kontrolü altında gerçekleşmesi gerektiği söylenmelidir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir