Nohut Büyüsü

Sihir ve büyü için yetkin olan medyum kişiler tarafından yapılan nohut büyüsü, en çok aşk konuları için yapılmaktadır. Çünkü yapılan nohut büyüsüyle, sizden ayrılan sevgilinizin geri gelmesi bile sağlanabilir. Nohut büyüsü, bir kimsenin size aşık edilmesi amacını taşımaktadır. Nohut büyüsü oldukça büyük ve etkili bir büyüdür.

Bundan dolayı da, kişilerin kendi başlarına bu büyüyü yapmaları tavsiye edilmemektedir. Eğer ki uzman medyumlar tarafından değil de, kişilerin kendi başlarına nohut büyüsünü yapmaya kalkmaları, büyük problemlerinde ortaya çıkmasına sebebiyet verecektir.

Nohut Büyüsünün Ardından Ortaya Çıkan Etkiler

Yapılan bir büyünün ardından en çok merak edilen konu ise, o büyünün ne kadar sürede etkisini göstereceğidir. Nohut büyüsü etki süresi de bundan dolayı oldukça fazla derecede merak edilmektedir. Nohut büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü yapılan kişi, günler geçtikçe büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır.

Nohut büyüsü etki süresi 5 gündür. 5 günün sonunda büyü etkisini gösterecek ve büyü yapılan kişi, size ulaşacaktır. Büyünün yapıldığı ilk gün, büyüye maruz kalan kişi kendisini tuhaf hissedecektir. Kişide unutkanlık oluşacak ve telefon, cüzdan ve anahtar gibi değerli eşyalarını bir yerlerde unutmaya başlayacaktır. Büyünün ikinci gününde, kişi sabah uyanmakta zorluk çekecek ve tüm gün boyunca uykulu bir hal içerisinde olacaktır. Büyünün üçüncü gününde kişide sakarlık ortaya çıkacaktır. Bulunduğu her ortamda cam kırılması veya kırılmaması gereken eşyalara çarpa gibi durumlar görülecektir.

Büyünün dördüncü gününde ise, büyüye maruz kalan kişi, büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlayacaktır. Beşinci ve son günde ise, büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiyi aklından çıkaramamaya başlayacaktır. Sürekli o kişiyi düşünecek ve onunla iletişime geçmek isteyecektir. Daha sonrasında ise, ya o kişiyi arayacak, ya da onunla buluşmak isteyecektir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Oldukça etkili olan nohut büyüsünün en çok merak edilen konularından biri ise, evde nohut büyüsü yapılışı ve neler gerektiğidir. Bilinmelidir ki, ev ortamında ve medyum bir kişi olmadan nohut büyüsü yapılması çok büyük problemleri ortaya çıkaracaktır. Ancak kişi yine de evde nohut büyüsü yapılışı ve neler gerektiğini bilmek istiyorsa, ilk olarak 41 tane nohut olması gerekmektedir. Olması gereken 41 tane nohudun taze olması gerekmektedir.

Ayrıca tas ve ateşte gereklidir. Elinizde bulunan 41 tane nohuda İhlas suresinin okunması gerekmektedir. Her nohut tanesine sure okunduktan sonra, kabın içerisine nohut taneleri bırakılmalıdır. Ancak nohutların konulacağı kap, temiz su ile dolu olmalıdır. 20 tane nohudu kabın içerisine attıktan sonra, kabın diğer yarısı da su ile doldurulmalı ve nohut taneleri bitene kadar bu işlem devam etmelidir.

Nohut Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Eğer ki üzerinizde kötü bir hal varsa ve kendinize büyü yapıldığında şüpheleniyorsanız o zaman şu belirtilere bakmalısınız:

Tembellik ve hiçbir şey yapmama durumu, hayattan keyif almama, insanlardan uzak olma isteği ve depresif duygu ve düşünce içerisinde olma durumları, size nohut büyüsü yapıldığını gösterebilmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir