Ölü Toprağı Büyüsü

Günümüzde en çok uygulanan büyülerden birisi de ölü toprağı büyüsü olarak bilinir. Bu en bilindik kara büyülerden bir tanesidir. Oldukça etkili olan bu büyü yaptırıldığı zaman geri dönüşü oldukça zordur. Ölü toprağı büyüsü yaptırılmasındaki amaç iki kişinin arasının bozulmasını sağlamaktır.

Bunun yanı sıra işler iyi giderken bu büyü yapıldıktan sonra işler gittikçe kötüleşmeye başlar. Düzenli giden her şey bir anda tepetaklak olacaktır. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyenler iyi düşünüp doğru karar vermeliler. Ona göre bu ölü toprağı büyüsü de kesinlikle yapılmalıdır.

Ölü Toprağı Büyüsünün Riskleri Ve Sonuçları Nelerdir?

Kara büyülerden birisi olan ölü toprağı büyünün riskleri de vardır. Bu büyünün riskleri olduğu kadar sonuçları da mevcuttur. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişinin kesin kararını vermesi lazım. Karar verildikten sonra da işinin ehli olan çok iyi bir medyum hocaya gitmek gerekir.

Kulak dolmasına göre ya da internetten araştırarak büyü yapılmaz. Böyle bir büyü yapılmaya kalkışılır ise sonuçları çok ağır olacaktır. Neredeyse her büyünün kendine göre kuralları vardır. Bu büyülerde belli sayılardaki ruhlar ayaklanır. Onları kontrol altında tutmak ise zordur.

Ölü Toprağı Büyüsü Neden Yapılır?

Günümüzde ölü toprağı büyüsü etkili midir diye pek çok soru var. İşinin ehli olan medyum hocalar tarafından yapılan bu büyü oldukça etkilidir. Sonuçları ise neredeyse tamamıyla verimli neticelenir. Ayrıca büyü sırasında medyum hocalar ayaklanan ruhları kontrol altında tutmaya çalışır. Bu şekilde büyünün kötü sonuçlarından insanlar korunur. Bu ölü toprağı büyüsü birini aşık etmek için de kullanılmaz. Çünkü beyaz büyüler aşk için yapılır. Bu ise kara büyüdür. Ölü toprağı büyüsü kişini işini, ailesini, duygularını ve yuvasını bozmak için kullanılır. Bu nedenle aşk için bu büyü işe yaramaz.

Ölü Toprağı Büyüsü Etkili Midir?

Ölü toprağı büyüsü pek çok konuda kullanılır. Özellikle ölü toprağı büyüsü etkili midir diye soran kişilere de iyi bir cevap verilebilir. Bu ölü toprağı büyüsü oldukça etkilidir. Neredeyse kesin sonuçları olur. Tek önemli olan büyü işinin ehli usta bir medyum hoca tarafından yaptırılmalıdır. Aşk büyüleri için ölü toprağı büyüsü asla kullanılamaz. Eğer gönül işleri için olumlu bir büyü yapılacak ise beyaz büyülerden bir tanesi yapılmalıdır. Birini aşık edebilmek için su büyüsü de kullanılabilir. Bu şekilde kişiyi en iyi şekilde aşık edebilirler.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır?

Günümüzde ölü toprağı büyüsü yapılırken her detaya çok dikkat edilmelidir. Özellikle ölü toprağı büyüsü yapılan kişi hakkında tüm bilgiler edinilmelidir. Bu büyü yapılırken okunacak olan dualar mutlaka el yazısı ile yazılmalıdır. Bu nedenle büyü için ciddi bir yazı aşaması sürer. Bu büyünün duaları da neredeyse bir haftalık sürede elde yazılır. Bu dualar yazıldıktan sonra da medyum hoca tarafından dua tamamlanır. Ayrıca ölü toprağı büyüsü yapılan kişi ile ilgili bazı kişisel bilgiler de bulunmalıdır.

Ölü Toprağı Büyüsü Yapılırken Neler Kullanılır?

Bu büyü etkisini 72 saat içerisinde gösterir. Bu büyü yapılırken kim için yapılacak ise kişinin adının baş harfi, soyadının baş harfi gerekir. Ayrıca büyü yaptıran kişinin ad ve soyadının baş harfi ile doğum tarihleri yazılır. Bu büyüde asla bilgisayar çıktısı yazılar kullanılmamalıdır. Ölü toprağı büyüsü iki kişinin arasını açmak için kullanılır. Ayrıca evli çiftleri ayırmak için de bu büyü kullanılır. Birisinden intikam almak ve çiftleri kavga ettirmek için bu kara büyü yaptırılır. Ayrıca işleri de hızla bozabilir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir