Rahmani Büyü

Büyü genel manada istenilmeyen bir enerji yoğunlaştırma halidir. İnsanların büyü yüzünden zarar görmesi düşüncesi esas alındığı için büyü yaptırmak dinen ve toplum tarafından hoş karşılanmaz. Bu durumun bir istisnası vardır; rahmani büyü. Bu büyü sadece sevgi için yapılır. Bağlama büyüsü olarak da bilinir ancak en temeldeki konu bağlılıktan ziyade gerçek bir sevgidir. Bu büyü günah olmayan büyülerden bir tanesidir.

Rahmani Büyü Kime Yapılabilir?

Herhangi bir nedenle sevgisi azalmış kişinin tekrar eski sevgisini kazanmak için eşler ya da sevgililer tarafından tercih edilebilir. Yapı itibari ile ya da önceki yaşanmışlıklar nedeni ile sevgisiz kimselere de bu büyü yapılmaktadır. Rahmani büyü nedir sorusuna karşılık ararken bu işlemleri sadece güvenilir medyumlar aracılığı ile yaptırılabileceği aksi halde zaman ve para kaybı olacağı ve istenilen sonuca da doğal olarak ulaşılamayacağı unutulmamalıdır.

Peki, Rahmani Büyü Nedir?

Bu büyüler ak büyü olarak da geçer. İnsanların herhangi bir nedenle körelmiş olan sevgi bağlarını yeniden kuvvetlendirmek için yapılır. Bu konular ile ilgilenen insanlar bir arayış içerisindedirler ve kime güven duymaları konusunda doğru bir seçim yapamazlar. Bu tür konularda yardım istenebilecek çok az kişi olduğu net bir gerçektir. Bu nedenle ilk aşama kesinlikle Medyum Özgür Mustafa gibi güven duyulabilecek bir medyum ile temas kurulmalıdır. Aksi halde harcanacak olan çaba boşuna olacaktır.

En Çok Merak Edilen Soru: Rahmani Büyü Gerçek mi?

İnsanlar haklı olarak bu alandaki her şeyi sorgular. Büyü, dua, sevgi gibi kavramlar soyuttur ve gözle görülemeyeceği için istismara da açıktır. Bu nedenle insanlar hem iyi büyü diye bir şeyin olup olmadığı konusunda bir karmaşaya düşer. Bu sadece kötü büyülerin dillendirilmesinden kaynaklıdır. Genellikle iyi olan şeyler kötü olanlara oranla daha az dillendirilir. Bu açıdan cevap vermek gerekir ise rahmani büyü gerçek mi? sorusunun cevabı; evettir.

Rahmani Büyünün Temelinde Ne Vardır? Neden İyi Bir Medyum Tarafından Yapılmalıdır?

Büyü temel olarak yoğunlaştırılmış bir duadır. Medyum Özgür Mustafa gibi medyumlar dua etmeyi ve yoğun enerjiyi kullanabilmeyi çok iyi bildikleri için yardım ettikleri insanlar istediklerine daha çabuk kavuşur. Aslında burada şu soruyu sormak daha doğrudur. Böyle bir büyü vardır ama güven vermeyen bir medyum size bu büyü ile yardım edebilir mi? Bu sorunun cevabı ise çok net bir şekilde hayırdır. Çünkü bu tür konular sıradan yöntemler ile yapılamayacak derinliği olan konulardır. Güven oldukça önemlidir. Büyü olup olmadığını anlama, büyü bozma ya da büyü yapma konuları bilgi isteyen konulardır. Bu nedenle her medyuma bu konuda güven duymamak maddi ve manevi anlamda korunmak önemlidir. Üstelik nadir de olsa istediği alanda sonuç alamazken farklı zararlara neden olabilen kazara yapılmış pek çok yanlış büyü olduğu da unutulmamalıdır.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir