Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, medyumların diğer işlemlerine göre çok daha ilgi ile karşılanmaktadır. Her ne kadar günümüzde insanları birbirinden ayırmak veya birleştirmek için kullanılsa da, kullanıldığı çok farklı alanlar da bulunmaktadır. Böylesine önemli bir büyü yapılırken kesinlikle dikkatli bir şekilde karar verilmelidir. Kendi isteğinize uygun olan sonuç, insanların hayatlarını karartabilir

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü, genellikle hem aşık edip bağlama, hem de intikam almak için yapılmaktadır. Özellikle günlük yaşantınızda davranışlarını beğenmediğiniz insanlar için yapabilir, beğeneceğiniz bir sonuç elde edebilirsiniz.

Sabun büyüsü sayesinde istemediğiniz insanları kendinizden uzaklaştırabilir, iletişiminizi kesebilirsiniz. Bunun yanı sıra aşık olduğunuz kişinin de size bağlanması için sabun büyüsü yapılabilmektedir. Bu büyü ile karşı taraf da sizin onu sevdiğiniz gibi sizi sevecektir. Bu büyü sonucunda sevdiğiniz insanla mutlu bir hayat geçirebilirsiniz.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü yapılırken genellikle kükürt sabunlar kullanılmaktadır ancak kullanılan sabun türünün bir önemi yoktur. Kullanılacak sabunun daha önceden kullanılmamış olması gerekmektedir. Ancak bazı usta medyumların kullanılmış sabunları da tercih edildiği görülmüştür. Sabun büyüsü yapılışı gerçekleşirken iğnelerden de yardım alınmaktadır. Büyü yapılacak kişinin bir adet yüzünün net çıktığı fotoğrafa, ve eğer mümkünse birkaç adet de saç teline ihtiyaç vardır. Saç telleri sonuca varmayı çok kolaylaştıracaktır.

Sabun büyüsü, 21 günlük papaz işlemlerini andırmaktadır. 21 gün boyunca her gece özel ayetlerin okunup iğnelerin sabuna batırılmasıyla oluşmaktadır. İğneler sabuna tek tek batırılmalıdır. 21 gün boyunca her gün yavaş yavaş etkilerini göstermekle birlikte, sonuçları bir anda da ortaya çıkabilmektedir. Her iki durumda da oluşacak sonuç değişmemektedir. Fakat bu büyü yapıldıktan sonra büyüyü bozma işlemi bir hayli zor olmaktadır. Ancak büyü yapılırken kolay bir şekilde bozulabilmektedir.

Sabun Büyüsü Sonuçları

Bu büyü yapılan kişinin hastalığının tıpta hiçbir sonucu olmamaktadır. Tıp, sabun büyüsü hastalıklarına asla bir çare olmamakla birlikte, hiçbir yorum da yapamamaktadır. Sabun büyüsü, bir kara büyü olarak adlandırılır. Büyüyü yaptıran kişiye göre de niyet kavramı önemli olmaktadır. Kötü niyet ile de bu büyünün yaptırıldığı görülmüştür.

Hiçbir ilacın veya doktorun fayda etmediğini anlayan, büyüye maruz kalmış, kişiler, son çare olarak genelde psikiyatriste danışmaktadırlar. Kişide olmayan ruhsal hastalıkların teşhisi konmakta, ağır ilaçlarla yatağa düşmesi amaçlanmaktadır. Kişilerde çaresiz bir şekilde bunlara ikna olmaktadır.

Sabun Büyüsünün Etkileri

Büyüler, ulvi enerjilerin yönlendirilmesi ile ortaya çıkan ve gücünü yansıtan spiritüel işlemlerdir. Büyünün gerçekleşmesi için yönlendirilen niyet, iyi veya kötü enerji olarak yansımakta, bu da büyünün yapılma amacını, işlevini belirlemektedir. Sabun büyüsünün etkileri olarak, sabun büyüsünde kullanılan ritüellerin gerçekleştirilme niyeti göz önüne alınmalıdır. Genellikle ayırıcı ve birleştirici bir büyü olarak çok geçmiş zamanlardan günümüze taşınan bu büyü, birçok medyum tarafından gerçekleştirilmekte, ancak yalnızca uzman medyumlar tarafından başarıyla sonuçlandırılmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir