Su Büyüsü

Büyülere meraklı kişiler tarafından su büyüsü nedir sorusu sıklıkla dile getiriliyor. Günümüzde en çok yapılan büyülerin başında gelmektedir. Bunun en büyük nedeni ise birçok farklı amaç ile yapılıp sonuca ulaşmada etkili olmasıdır. Evde su büyüsü yapılışı imkanlar dahilinde olsa da işinin ehli bir medyum tarafından yapılması tavsiye edilmektedir.

Ancak alanında uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde su büyüsü etkileri çok daha kısa sürede kendisini gösterir.

Su Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kişiler tarafından su büyüsü nedir sorusu kadar ne için yapılır sorusu da merak edilenler arasında yer alıyor. Birçok farklı amaçla yapılan bu büyünün etki süresi de yapılış amacına göre değişkenlik göstermektedir.

1- Birini kendine bağlamak için: Platonik aşıkların en çok tercih ettiği büyülerin başında su büyüsü gelmektedir. Karşı tarafı kendine bağlamak, sevgili olmak ve evlenmek için uzman bir medyum ile irtibata geçilebilir. Yapılan büyü yüzde yüz sonuç garantisi sunmaktadır. Ayrıca sevgili olan ya da evlenen çiftler bir ömür boyu mutlu yaşarlar.

2- Kazanç elde etmek için: En önemli etkilerinden biri de kazanç elde etmektir. Aynı zamanda birikmiş borçlarından kurtulmak isteyen kişiler de su büyüsü yaptırarak maddi sıkıntılarından en kısa sürede kurtulabilir. İşinde başarılı olmak, yüksek kazançlar elde etmek ve daha fazla para kazanmak isteyen herkes bu büyüyü yaptırarak amaçlarına ulaşabilir.

3- Küsleri barıştırmak için: Her daim hayırlı ve iyi niyetli dileklerin gerçekleşmesi için yaptırılan su büyüsü aynı zamanda küs olan çiftleri barıştırmak için de tercih ediliyor. Aynı zamanda eşiyle arası bozuk olan kadın ve erkekler de medyum ile iletişime geçerek küskünlüklere son noktayı koyabilir.

Su Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Hangi amaçla yapılıyorsa su büyüsünün etkileri de o amaca bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Örneğin birini kendisine bağlamak isteyen bir kişi su büyüsü yaptırdıysa, karşı taraf hep aynı kişiyi düşünmeye ve onu rüyalarında görmeye başlar. Borçlardan kurtulmak ya da kazanç elde etmek için yapılıyorsa kişilerin şansı açılır ve hanesine bereket yağar. Tamamen hayırlı amaçlar için yapılan bu büyünün etkileri de hep olumludur.

Su Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Kalp gözü açık medyumlar tarafından yapılan su büyüsü etkileri farklı zamanlarda kendini gösterebilir. Bu noktada medyumun kullandığı yöntemler ve tılsımlı sözler belirleyici olmaktadır. Aynı zamanda büyünün yaptırıldığı kişilerin enerjileri de etkilerin ne kadar kısa ya da uzun süreceğine etki eder. Ancak tamamen uzman bir medyum ile çalışılıyorsa er ya da geç başarıya ulaşılır. Sabırlı olunmalı ve en geç bir ay içerisinde büyünün etkilerinin ortaya çıkması beklenmelidir.

Evde Su Büyüsü Yapılır mı?

Bazı kaynaklara göre evde su büyüsü yapılışı mümkündür. Ancak bu uzmanlık ve eğitim gerektiren bir alandır. Mutlak başarı ve sonuç isteyenler mutlaka medyuma gitmelidir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir