Tırnak Büyüsü

Büyü tarihinin içerisinde en güçlü etkiye sahip olan yöntemler arasında tırnak büyüsü gelmektedir. Ancak bu büyü konusunda bilinenin aksine sadece ayırmak amaçlı değerlendirilmez. Konusunda tecrübe sahibi ve doğuştan yetenekli gerçek medyum hocaların çoğunlukla ele aldığı bu yöntem, özellikle çift ağızlı şekilde bilinmektedir. Yani ayırma yöntemi için kullanılırken aynı zamanda aşık etme ve bağlama büyüsü olarak da ele alınmaktadır. Kadim tarihe dayanan mistik güçler ışığı altında, bu büyünün insanlar üzerinde çok güçlü bir tesir yarattığını söylemek gerekir.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Tırnak büyüsü iki farklı ve zıt amaç doğrultusunda ele alınarak gerçekleştirilen tılsımlardan biridir. Birçok insan tırnak büyüsü nedir sorusunu merak etmekte ve internetten araştırma gerçekleştirmektedir. Tarihi çok eskiye dayanan bu büyü birilerini ayırmak amaçlı yapılırken aynı zamanda aşık etme ve bağlamak için de gerçekleşmektedir. Amaçla olursa olsun belirli bir süre içerisinde etkisini göstererek sonuç getiren önemli tılsımlar arasında yer aldığını söylemek gerekir.

Tırnak Büyüsünü Kimler Yapar?

Tırnak büyüsü başka varlıkların enerjisi ve manevi enerji ile beraber; büyüden etkilenecek kişiden alınacak eşyalar, dualar, ayetler ve gizemli sözcükler ile beraber Esma-ül Hüsna okuması eşliğinde sağlanır. O yüzden çok ciddi bir güce sahiptir ve mutlaka kontrol altında tutulması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı tırnak büyüsünü doğuştan yetenekli, eğitim almış, İlim irfan sahibi ve tecrübeli medyum hocaların yapacağını söylemek gerekir. Her iki taraf ile bağlantı kurabilen ve büyüler konusunda tecrübeli medyum hocalar, insanların iradelerini etkileyecek kadar güçlü bir tırnak büyüsü ele alabilmektedir.

Tırnak Büyüsü Etki Süresi Ne Kadardır?

En merak edilen konular arasında tırnak büyüsü etki süresi ne kadardır sorusu geliyor. Bu büyü içerisinde vefk, manevi enerji ve başka varlıkların enerjisi ile gizemli sözcükler de yer aldığı için, etkisinin hayat boyu süreceğini söylemek gerekir. Bu büyüye karşı yapılacak herhangi bir büyü olmadığı takdirde, çiftler hayat boyunca güzel bir beraberliğe adım atabilir. Aynı zamanda kavgalar son bulabilir ya da platonik aşklar karşılıklı sevgiye dönüşebilir. Tabii eğer ayırmak için yapılıyor ise o çiftlerin bir daha bir araya gelmesi de söz konusu değildir. Yani amacı ne olursa olsun etkisi ortak şekilde bir hayat boyu devam eder.

Tırnak Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Tırnak büyüsü pek çok farklı amaç doğrultusunda ele alınan önemli tılsımlardır. Bu konuda tırnak büyüsü nedir sorusu ile beraber aynı zamanda neden yapıldığına dair araştırma gerçekleştiriliyor.

  • Platonik aşkları karşılıklı sevgiye dönüştürmek için,
  • Ayrılmış olan çiftleri ya da eşleri yeniden bir araya getirmek amaçlı,
  • Sevgileri ya da eşleri birbirinden ayırmak için,

Bu gibi daha birçok farklı amaç doğrultusunda tırnak büyüsü gerçek medyum hocalar tarafından ele alınmaktadır. Merak edilen tırnak büyüsü etki süresi ne kadardır sorusuna karşılık ise, bir hayat boyu sürecek en güçlü tılsımlardan olduğunu dile getirmek mümkün.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir