Yumurta Büyüsü

Doğrusunu söylemek gerekirse, evde yapılan büyülerin kesinlikle tutacağını düşünmek yanlıştır. Büyülerin nasıl yapıldığını ve ne ile yapıldığını ayrıntılı bir şekilde bilmeden başlanmamalıdır. Yumurta büyüsü ise iki sevgiliyi ayırmak için kullanılmaktadır.

Bu büyü aynı zamanda iki sevgiliyi birleştirmek için de kullanılmaktadır. Yani iki amaca da hizmet etmektedir. Yapmanız gereken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olmaktır.

Yumurta büyüsü ile dileğiniz en güzel şekilde yerine gelebilir fakat bu büyünün bazı tehlikeli yönleri vardır. İlk olarak yumurta büyüsü yapmak isteyenlere bu işi evde yapmamaları tavsiye edilmemektedir. Konusunda uzman kişilere müracaat ederek yardım almaları kendileri için daha iyi olacaktır.

Bu büyü ile istediğini kişiyi, istediğiniz bir başka kişiye kolaylıkla âşık edebilirsiniz. Bu nedenle birçok kişinin başvurduğu bir büyü olarak gösterilmektedir.

Yumurta Büyüsü Nedir?

İnsanların yaşam boyunca dilekleri bulunmaktadır ve bu dilekleri için çalışmaktadır. İşte yumurta büyüsü de bu dileklere karşılık olarak yapılmaktadır. Daha doğrusu bir dilek büyüsü olarak anılmaktadır. Bu büyü sayesinde insanlar dileklerine oldukça hızlı şekilde kavuşmaktadırlar.

Günümüzde her hangi bir işe başlamadan önce o işin maliyeti de ele alınmaktadır. Bu büyü içinde geçerli olmaktadır. Yumurta büyüsünün bu kadar çok tercih edilme sebepleri arasında maliyetsiz olması yer almaktadır. Yumurta büyüsünün nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler alındıktan sonra denenmesi uygundur.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır?

Yumurta büyüsü nasıl yapılır bilgisi verildikten sonra yumurta büyüsü nasıl bozulur bunun da bilgileri paylaşılacaktır. İlk olarak adından da anlaşılacağı gibi bir adet yumurtaya ihtiyaç vardır. Tabi bu yumurtanın rengi sarı olacaktır. Diğer bir malzeme ise sarı kâğıttır. Son olarak ise bir adet mum gerekmektedir.

Bu malzemeler ulaşmak oldukça basittir. Yine yumurta büyüsünün ne kadar maliyetsiz ve avantajlı olduğu ortaya çıkmaktadır. Malzemeler alındıktan sonra yapılması gerekenler dikkatle not alınmalıdır.

Yumurta büyüsünde ilk olarak bilinmesi gereken en önemli şey içten istekli olmaktadır. Diğer bir adı ile samimiyettir. Kalpten istekli olmaktadır. Yumurta büyüsü, malzemelerine bakıldığı zaman basit durabilir. Fakat içeriği bakımından bazı ruhsal kuvvetlerden faydalandığı için büyü yapılırken samimi olunması şarttır.

Arzu edilen dilek birçok defa gür bir sesle tekrar edilerek söylenmelidir. Bunun yapılmasının nedeni odaklanma konusunda gösterilmesi gereken hassasiyettir.

Huzurlu bir ortam yaratılmaya çalışılmalıdır. Tamamen yapılan işe odaklanılması bu büyünün olmazsa olmazlarındandır. Büyüyü yapan kişi ruhsal kuvvetlere sesleneceği için tamamen hedefe kilitlenmiş olmalıdır. Büyünün başarı ile sonuçlanması adına önemli bir konudur.

Büyünün Yapılışı

Yukarıda bahsedilen ortam hazırlandıktan sonra sıra büyünün yapılmasına gelmektedir. Büyünün yapılması için öncelikle yardımlarına başvurulacak ruhsal kuvvetlere seslenilmesi gerekmektedir. Bunu yaparken büyüyü yapan kişiye bir ürperme gelebilir. Bu büyüde esas nokta budur. Ürperme geldiği zaman alınmış olan sarı kağıt yere serilmelidir.

Yumurtanın Kağıt İle Birleşimi

Ruhlara seslenme şekli ise “ruhsal kuvvetler beni hissedin ve yardım edin” şeklinde olacaktır. Bunu kimi rivayetlere göre 17 kimi rivayetlere göre ise 21 kere tekrar etmek gerekmektedir. Büyüyü yapan kişiye ürpertinin gelmesinden sonra yumurtanın kırılıp sarı kağıdın üzerine akması sağlanmalıdır.

Yukarıda bahsedilen işlemler bittikten sonra kağıt katlanmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Ardından bir hafta sonra istenilen yerin yaklaşık olarak iki yüz ya da üç yüz metresine kadar yakın bir yere gömülmelidir. Sonrasında büyü tamamlanmış olur.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurta büyüsü nasıl bozulur sorusuna en net cevap ise tabi ki duadır. Diğer bir yol olarak ise yardım alınabilir. Bu işle uğraşan profesyoneller tarafından büyünün bozulması için yardım istenmelidir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir