Aşk Vefki

Aşk vefki, bireye hususi şekilde hazırlanmaktadır. Vefkin hazırlanması için Ebced hesabı yapılmaktadır. Ebced hesabına uygun şekilde aşk vefki yapılışı tamamlanır. Vefk hazırlanırken tılsımlı kelimeler ve dualar yazılır. Bunun neticesinde vefkin devamlı şekilde taşınması ya da içilmesi vaziyetinde istenilen şeyler yerine getirilmelidir. Havas ilmini bilen hocaların seçilmesi aşk vefki etkileri için önemlidir.

Aşk Vefki Nedir?

Aşk vefki, genel olarak karşılık alınmayan ilişkiler için yaptırılmaktadır. Bununla beraber aşk vefki, evliliklerinde problem yaşayan evli kişilerde yaptırmaktadır. Aşk vefki kime etki eder sorusuna cevap olarak bu en doğru cevap olacaktır. Vefkin yapılmasından sonra etkisini göstermesi adına evde ya da elbiselerin içinde saklanması önemlidir. Bunun yanı sıra vefkler yemek ya da içeceklere katılıp uygulanabilir.

Aşk Vefkinde Mühim Hususlar

Vefkin hazırlanması ve yazılmasında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Vefki hazırlayacak kişinin mutlaka Arapçayı çok iyi bilmesi gerekir. Bununla beraber Kuran-ı Kerimde bulunan tüm sureleri ve ayetleri bilmelidir. Aynı şekilde aşk vefki hazırlanırken Ebced hesabı yapılacağından vefki yazacak bireyin Ebced hesabını da çok iyi bilmesi gerekmektedir.

Bunun yanı sıra Havas ilminin tüm ayrıntılarına da hakim olmak gerekmekte. Bilhassa vefki hazırlayacak hocanın, vefk ilmi ve evren hakkında oldukça bilgi olmasında yarar bulunur. Bunun adına aşk vefkini hazırlatmayı isteyen kişiler, bu konuda uzman kişileri tercih etmelidir.

Aşk Vefkinin Etkisi Ne Zaman Belli Olur?

Aşk vefkinin etkisi, vefki hazırlayıp yazan hocanın bilgisine ve deneyimine göre farklılık gösterir. Örnek olarak; vefki hazırlayan hocanın daha önceki zamanlarda vefk hazırlama ve yazma konusunda uzman olması vefkin etki zamanını kısaltır. Genel şekilde yazılan vefklerin, 7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacağı söylenebilir.

Vefklerin etkisini göstermesi adına aynı şekilde istenen duaların ise her gün okunması önemlidir. Bunun yanı sıra vefk yapılırken vefkin hangi sayılarda yapılacağı da vefkin tutma vaktini etkileyecektir. Vefkin çok sayıda yapılması, daha fazla zaman alacağından tutma zamanı da otomatik şekilde biraz uzayacaktır. Bundan ötürü, sürecin daha kısa zamanla gerçekleşmesi adına işinde uzman olan hocaların tercih edilmesinde fayda bulunur.

Aşk Vefkinin Yapılışı

Aşk vefkinin yapılması için uygulanacak tekniklerin dikkatli bir biçimde yapılması gerekmektedir. Aşk vefkinin yazılmasına başlamadan önce vefkleri yazdıran bireyin yıldızına bakılmaktadır. Yıldıza göre vefkin ne zaman yazılacağı belirlenir. Vefkin yazma etabında uygun zamana denk getirilmesinden hemen sonra vefk kağıdının üstüne geometrik şekiller çizilerek, bu şekillerin içine birbirine bağlanacak kişilerin adları ve kişisel bilgileri yazılır. Ardından vefkin üzerine niyetler yazıldıktan sonra 3 tane İhlas ve 1 tane Fatiha suresi okunur.

Tüm işlemlerin tamamlanmasından sonra yazılan vefk, medyum hocadan alınarak evde kimsenin göremeyeceği ortamda saklanmalıdır. Vefkin, ev içerisinde ya da kıyafetlerde yedi gün boyunca saklanması süresinde istenilen duaların bir hafta boyu okunması önemlidir. Bu sayede vefk etkisi 1 hafta boyunca güçlü bir biçimde ortaya çıkarak, aşık olan çiftler birbirine kavuşur.

Aşk Vefkinin Büyüden Farkı

Aşk vefki, yapılan büyüyle karıştırmamak önemlidir. Çünkü, yapılan tüm vefkler büyü kategorisinin

içerisinde hiçbir biçimde yer almaz. Vefkler, tamamıyla Rahmani yollar ile yapıldığından büyülerden farklı olmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir