Büyü Bozma

İnsanlar, her ne kadar farkında olmasalar da çeşitli güçlerin etkisi altında hayatlarını sürdürmektedirler. Bu güçler, bireyleri tamamen çevrelemiş durumdadır. Hayatlarına etki eden çok sayıda etken var ve bu etkenlerin en korkunç olanı da büyü yoluyla meydana gelmektedir.

Büyü bozma yan etkileri ile ilgili çeşitli büyü bozma uygulamaları kullanılarak en zor büyüler bile bozulabilir. Önemli olan bireylerin hayatlarına etki eden olumsuz sirayet ile ilgili doğru büyük uygulama yöntemlerini bilmeleri ve bu teknikleri eksiksiz ya da yanlışsız bir şekilde uygulamalarıdır.

Ayriyeten kara büyü nasıl bozulur ya da papaz büyüsü nasıl bozulur gibi uygulamaların bilinmesi de büyülerin bozulması ile ilgili daha kapsamlı bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.

Sirke İle Büyü Bozma Uygulamaları

Bir şişe dolusu üzüm sirkesi ile 1 adet limon ve 1 adet beyaz kağıt ile kaleme gereksinim duyulmaktadır. Bu malzemelerin tedarik edilmesinden sonra büyü bozma tarifine geçilecektir. Hemen herkesin evinde mutlaka plastik bir leğen vardır. Leğenin yarısına kadar su doldurulduktan sonra üzerine daha önce hazırlanmış olan şişenin içindeki üzüm sirkesinin eklenmesi gerekir. Hemen ardından limonun ortadan ikiye bölünerek parçalara ayrılması gerekir. İki parçaya ayrılmış olan limonun yalnızca yarısının yani bir parçasının kullanılması gerekir.

Limonun diğer parçasının ise muhafaza altına alınması gerekir. El ile yarım limonu almak suretiyle sirkeli suyun içine bir kez İhlas suresini okumak şeklinde sıkılmalıdır. Limon ele ile sıkılırken İhlas suresini okumanın sakın ama sakın unutulmaması gerekir. Çünkü bu karışımın doğru bir şekilde yapılması için bu adım oldukça önemlidir.

Sıvı karışımın hazırlandıktan sonraki etapta kalem ve kağıdın elle alınması ve bu büyü kime yapılmış ise bu kişinin adının, soyadını, annesinin adı ve doğum yılının kağıdın üzerine yazılması gerekir. Daha sonra üzerinde büyü olan kişinin adının yazılması suretiyle kağıt sirkeli suyun içine bırakılır.

Ortalama 20 dakika boyunca sirkeli suyun içinde tutulan isim yazılı kağıdı çıkarmak suretiyle temiz bir yere koyarak 1 gün boyunca kurmasının beklenilmesi gerekir. Yalnız sirkeli suyun evin her tarafına dökülmesi gerekir.

Tuz İle Büyü Bozma Uygulamaları

Tuz, yakıcı ve aynı zamanda da koruyucu elementlere sahip bir madendir. Bu sebeplerden dolayı çoğu zaman büyü bozulurken tuz kullanılmaktadır. Tuz kullanılarak büyü bozulması ile ilgili gerekli olan malzemeler 250 gram ne kadar tuz 1 litre su 30 santim normal beyaz renkli ip gerekir.

Derince bir kabın içerisine ilk etapta elde bulunan 1 litre suyun boşaltılması gerekir. Hemen akabinde kaya tuzunun suyun içine karıştırıp 10 dakika kadar bekletilmesi gerekir. Kaya tuzu, eridikten ve çözüldükten sonra birer kere Felak ve Nas surelerinin okuması gerekir. Sureler okunduktan sonra daha önce hazırlanmış olan beyaz ipe 3 adet düğüm atılmaktadır.

Düğüm yapılan ipin bu suyun içinde bırakılması gerekir ve hemen ardından tekrar bir Felak suresinin okunması gerekir. Suyun içinde bulunan ipin 24 saat boyunca bekletilmesi gerekir. Yani bu ip bu suyun içerisinde bir gün boyunca kalmalı hemen ertesi gün ipin suyun içinden çıkarılması ve 3 saat boyunca kurulmasının beklenmesi gerekir. İp koruma işlemleri gerçekleştirdikten sonra evin üzerine çok az su dökülerek ipin yanmasının sağlanması gerekir.

Büyü bozmada güvenilir medyum ile ilgili merak edenlerin iletişime geçmeleri gerekir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir