Büyü Günah Mıdır?

Pek çok insan büyü günah mıdır diye merak etmekte ve araştırma yapmaktadır. İnsanlar yaşamları içerisinde anlam veremedikleri sorunlar olduğunda, uzman medyumlardan yardım almaya çalışır. Aynı zamanda aile içi kavgalar ve ayrılıklar ile sevdiğine kavuşma gibi durumlar karşısında da gerçek bir medyumdan destek almak oldukça önemlidir.

O yüzden bu soruya 2 farklı şekilde cevap vermek gerekir. Eğer büyü yapmak kötü anlamda kullanılırsa günahtır. Ancak sevap namına yapılacak ve insanların hayatlarını olumlu yönde değiştirecek büyüler câizdir.

Büyü Yaptırmak Günah mı?

İnsanlar yaşamlarındaki olumsuz durumlar karşısında gerçek medyumlardan destek almaya çalışır. Onların tecrübeleri ve doğuştan gelen yetenekleri ile beraber farklı yöntemleri, insanların yeniden mutlu huzurlu bir yaşama kavuşmalarını imkan vermektedir. Bu bağlamda yapılan farklı büyüler ve bağlılık vefki ile muhabbet vefki, yeniden mutlu bir yaşama açılan kapı anlamına gelmektedir. Temizlik bir kalple yapılan ve insanlara iyilik amaçlı gerçekleştirilen çalışmaları konusunda, büyü yaptırmak günah mı? sorusuna günah olmadığını söyleyerek cevap vermek mümkün.

Gerçek ve Güvenilir Medyum Özgür Mustafa

Piyasada oldukça az sayıda medyum yer almaktadır. O uzmanlardan biri de Medyum Özgür Mustafa olarak öne çıkıyor. Birçok farklı amaca göre insanların hayatlarına olumu dokunuşlar yapan Medyum Özgür Mustafa, pek çok değişik büyü, muska yapımı ve vefk gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar aldığı olumlu yorumlar ise insanların yaşamlarına yaptığı tesiri göstermektedir. Peki gerçek bir medyum kimdir? Doğuştan yeteneği bulunan, her iki tarafla bağlantı kurabilen ve gizli ilimlere hakim kişilerdir. İbranice, Arapça ve Süryanice gibi dilleri hakim olarak uzman alimlerden eğitim almış şekilde bu desteği verirler.

Büyü Günah mıdır?

Eğer büyü günah mıdır diye merak ediyorsanız iyi niyetle ve gerçek medyum tarafından yardım alındığında günah olmadığını söylemek mümkün. Bu konuda belli başlı bazı durumlar karşısında büyü yapmak, muska ele almak ve vefk gerçekleştirmek câizdir.

– Ayrılmak üzere olan eşleri bir arada tutmak için yapılan bağlama büyüsü,

– Birbirini görmekte zorluk çeken çiftleri bir araya getirmek için aşk büyüsü,

– Akrabaları barıştırmak için yapılan büyü,

– Kısmet açma büyüsü,

– İş amaçlı yapılan büyü,

– Sağlık sorunlarına karşı verilen yardım,

Bu gibi durumlar karşısında özel ve gizli ilimler gerçekleştiren medyumlar insanların hayatlarını yeniden sağlıklı ve düzenli hale getirmektedir.

Bağlılık Büyüsü ve Aşk Büyüsü Günah mı?

En çok merak edilen konulardan bağlılık büyüsü ve aşk büyüsünün günah olup olmadığıdır. Özellikle ayrılmak üzere olan çiftler ya da işini gözü dışarıda olan eşler uzman medyumlardan yardım almaya çalışır. Aynı zamanda bir araya gelemeyen ya da bir türlü evlenemeyen çiftler yine sorunlarına çare üretmek için destek alırlar. Böyle durumlar karşısında bağlılık büyüsü ve aşk büyüsünün herhangi bir günahı yoktur. Aksine caizdir. O yüzden büyü yaptırmak günah mı? sorusuna yapılan bir iyilik olduğunda ve insanların yeniden bir araya getirme yaşandığında günah olmadığını dile getirmek mümkün.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir