Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyünün tanımı enerjinin yoğunlaştırılarak durumları ya da insanları istenilen yönde hareket ettirme gücüdür. Büyü ya da dua tamamen enerji tabanlıdır. Büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığını anlamayabilir ancak yakın çevresinin daha rahat anlayacağı kesindir. Özellikle ayrılma ya da huzursuzluk büyüsü yapıldığında büyü yapılan kişi huzursuzdur ve anında geçimsiz bir kişiye dönüşür. Kişi bu huzursuzluğu büyük ihtimalle sağlığına yoracak ya da kendisini iyi takip ederse büyü yapıldığını anlayabilecektir.

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Sağlık sorunları çok fazla genele yayılmaz. Daha kısa sürede en azından kademeli olarak iyileşme görülür ancak büyü var ise enerji yoğunluğu kesilmedikçe kişi istediği kadar tıbbi yardım alsın sonuç değişmeyecektir. Bu konuda büyüyü herkesin yapamadığı sadece iyi medyumların büyü yapabildiği unutulmamalıdır. Peki, büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyü olup olmadığı konusunda daha net bir bilgi isteyenlerin sadece Medyum Özgür Mustafa gibi kişileri tercih etmesi aksi durumunda parasal olarak da bilgi kirliliği anlamında da kayıp yaşayacakları unutulmamalıdır. Büyü anlama konusunda güven oldukça önemlidir.

Piyasada insanları kandırarak para tuzağı kurmuş pek çok insan vardır. Güvenilir medyum sayısı oldukça az olduğu unutulmadan dikkatli bir şekilde seçim yapılmalıdır. Aksi durumda büyü yokken büyü var denilerek defalarca seans ücreti ödemek ve bunun psikolojisi ile ayrıca baş etmek yorucudur. Büyü soyut bir mesele olduğu için kişi kendisini ne kadar iyi analiz ederse etsin sadece tahmin edebileceği için eğer iyi bir medyumdan destek alır ise daha net bilgilere ulaşabilecek ve mümkün ise büyünün bozulması ya da etkisiz hale getirilmesi gibi olması gereken destekleri alabilecektir.

Büyü Anlama Konusunda iyi Medyumdan Destek Alınmaz İse Ne Olur?

Büyü konusu ne yazık ki istismar edilmeye çok açık bir konudur. İnsanların boşu boşuna yıllarca olmayan büyüyü bozdurmak için para harcamasını ve bir büyü ile yaşama psikolojisi oldukça ahlak dışı bir eylemdir. Kişiler bu süreçte iyileşebilmek adına sağlıklarını kaybeder. Çünkü büyünün gücü herkes tarafından kabul edilir.

İnsanlar kendilerine büyü yapılmış ise çok korkacakları için ellerinden ne geliyor ise bozdurmak için esirgemeyeceklerdir. Bunu bütün medyumlar bilir. Sadece işinde iyi olan Medyum Özgür Mustafa gibi medyumlar bu konuda büyü anlama işini hakkı ile yaparak emeğinin karşılığından fazlasına göz dikmez.

Büyü Gibi Konularda Para Güvenilir Bir Medyum İçin Ön Planda Olmaz

Gerçek anlamda yardımcı olma isteği ise medyum için paranın da ötesindedir. Bu açıdan en güvenilir medyum ile sorunları çözmek daha kolaydır. Kısa ve net bir yol izlenerek şeffaf bir şekilde işlem tamamlanır. Aksi halde medyum büyü olup olmadığını anlamayacak ve size bir senaryo yazacaktır. Sonra sizi bu senaryoya inandırarak para kazanacaktır. Bu nedenle sadece güvenilir medyumların söylediklerine inanarak hareket edilmelidir. Sorunların büyümesine mahal vermeden kısa süreçlerde sonuç almak sadece işini iyi bilen insanlar ile olacaktır.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?” için bir yorum

  1. Merhaba benim esime buyu yapildigini dusunuyorum eskiden birbirimizi cok severken 3 yildir bana dusman gibi neyapsam ne etsem herseyde kavga cikarmaya calisiyo dogum gununde bile bisey aliyorum ona bile bozuluyo neyapmaliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir