Büyüden Korunma

Mistik çağlardan günümüze kadar gelen iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler aynı zamanda kendi içerisinde ayrılır ve geniş bir yelpazede uygulanır. Bunlar ise ak büyüler ile beraber kara büyüler olarak öne çıkmaktadır. Ak büyüler insanların hayatlarına olumlu dokunuşlar gerçekleştirebilmek için ele alınır. Ancak kara büyüler hayatları kabusa çevirmek ve işlerin sürekli ters gitmesine olanak vermek için gerçekleşir. Tabii büyüden korunmak için ele alınması gereken belli başlı bazı unsurlar bulunmaktadır. Hem bireysel gerçekleşebilir hem de gerçek bir medyum hoca tarafından yardım alınabilir.

Büyüden Korunmak Mümkün Müdür?

Birçok insan internet üzerinden araştırma gerçekleştirmekte ve büyüden korunmak mümkün müdür sorusunu merak etmektedir. Öncelikle burada kara büyülerin çok güçlü bir tesire sahip olduğunu dile getirmek mümkün. Çünkü belli başlı bazı uygulamalar üzerinde gizemli ve tılsımlı sözcükler üzerinden yapılmasının yanı sıra, başka varlıkların enerjisi ile manevi enerjiden faydalanılır.

Ancak büyülerden korunmanın mümkün olduğunu söylemek gerekir. Bu yöntemlerin ne olduğunu öğrenebilmek için, gerçek medyum hocadan yardım almak gerekmektedir. Nasıl bir büyü uygulandığı ve ne gibi yolların izleneceği medyum hoca tarafından ele alınır. Aynı zamanda henüz büyük yapılmamış ise gelecekte olası tehlikelere karşı, yine medyum hocanın kontrolü altında bazı önlemler alınabilir.

Büyüden Nasıl Korunulur?

Öncelikle büyüden nasıl korunulur sorusuna bireysel olarak yapabileceğiniz yöntemleri alarak başlamak gerekir. Bu doğrultuda öncelikle 10 litre kadar suyu kaynatmanız gerekiyor. Daha sonra bir şişe elma sirkesi içine eklemeli ve iyice karıştırılmalıdır. Mutlaka vücudunuzu yıkayabileceğiniz sıcaklıkta olmalıdır. Ardından içerisine bir miktar kaya tuzu atarak yine dikkatli şekilde karıştırmanız gerekir. Daha sonra tıpkı gusül abdesti alır gibi vücudun her noktası kuru kalmayacak şekilde yıkanmalıdır. Aynı zamanda bir miktar bu sudan içmeye özen gösterin. Havluyu ölçülü kullanmak suretiyle biraz kurulanın ve biraz da ıslak kalın. Hatta sirke suyunun biraz kokusunun ortaya çıkmasına izin verin.

Büyüden Korunmak İçin Medyum Hoca

Yukarıda verilen bireysel yönteminin dışında özellikle büyüden korunmak mümkün müdür sorusuna verilecek cevabın medyum hoca olduğunu söylemek mümkün. Bilindiği üzere kadim tarihe dayanan ve İslam alimlerin kabul ettiği büyüler, çok güçlü tesire sahip önemi tılsımlardır. Bu tılsımlardan yani büyülerden korunmak için genel olarak vefk ile beraber muska üzerinden koruma büyüleri gerçekleştirilir.

Bu büyüler tüm farklı kara büyüleri karşı koruma sağlamaktadır. Özellikle bazı belirtiler üzerinde büyüye yakalandığınızı düşünüyorsanız, en ufak bir şüphede dahi mutlaka gerçek bir medyum hocaya başvurmanız çok önemlidir. Böylece fazla zaman geçmeden büyüden kurtulmak için gerekli karşı büyüler ve farklı yöntemle ele alınır.

Büyülere Karşı Korumak İçin Yöntemler

Büyülerden korunmanın birçok farklı yöntem bulunmaktadır. İnsanlar büyüden nasıl korunulur sorusunun cevabını bulmak için internetten araştırma gerçekleştiriyor. Bu güçlü tılsımlardan korunmak için ise mutlaka doğuştan yetenekli, eğitimli ve tecrübeli gerçek medyum hocalardan yardım alınması gerektiği unutulmamalıdır. Bu doğrultuda muska, vefk, karşı büyüler ya da cevşen ve gizemli tılsım ile sözcükler üzerinden ele alınan farklı yöntemler uygulanır. Bu yöntemler her türlü büyünün bozulmasına ve aynı zamanda herhangi bir büyüden etkilenilmesine engel teşkil eder.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir