Cin Musallatına Maruz Kalanlar Ve Tedavisi

Cin lügat’da “örtmek ve gizli” kalmak anlamlarına gelmektedir. Bu isimler cenn köklerinden türeyip tekil isim olan cinni “örtülü ve gizli şey” anlamlarına gelmektedir. Terim olarak ise duyular ile idrak edilemeyen ve insanlar gibi şuur ve iradeye sahip olan, mümin ile kafir gruplardan oluşan varlıklar anlamına gelmektedir.

Cinler Neden Musallat Olur?

Cinler, toplumda üç harfli olarak adlandırılır. Cinler fiziksel alemde var olmayan, bedensiz varlıklardır. Cinler bedensiz alemde yer aldıklarına göre nasıl insanlara musallat olabiliyorlar? Bunun cevabını böyle verebiliriz; Cinler üçüncü boyutta yani astral boyutta yaşayan varlıklardır. İnsanların o boyuta erişmesi zordur. Fakat bazı cinler çeşitlere ayrılır bu çeşitlerden bazıları ise astral tabakanın en alt tabakasında yer almaktadır ve bu tabaka insanların fiziksel dünyasına en yakın olan tabakadır.

Bu nedenle cin türlerinin bazıları insanların dünyasına hatta insanlara da musallat olabiliyorlar. Genellikle kafir cin olarak adlandırılan cinler insanlara musallat olabiliyor. Ama cin musallatı genellikle cinlerden çok korkan ve mahreminde sürekli çıplak dolaşan veya uygunsuz hareketler yapan insanları bulabiliyor. Fakat bazı bilim insanları cinleri reddederek, insanların geçirdiği psikolojik sorunları, insanların psikolojisi ve düşüncesiyle alakalı olduğunu söylüyor.

Cin Nasıl Çıkartılır?

Cinlerin, genellikle kendilerinden çok korkan insanları ve hatta onlara göre aciz duruma düşen insanları hedef aldıkları biliniyor. Onun dışında masum, saf ve cinleri düşünmeyen insanlara da cinler musallat olabiliyor. Bu tür cin musallatı durumlarında çin çıkarma işlemlerine başvurulabiliyor. Bu tür durumlarda yardım almak isteyen kişiler genellikle cinci hoca veya cindar olarak adlandırılan cinci hocalardan yardım alıyor. Cin musallatından kurtulma işlemi her insanın yapabileceği bir işlem değildir, bu işlemleri iyi bir cin eğitimi almış hocalar yapabilir.

Cinci hocalar arasında toplumda pek çok insan tarafından tanınan ve Türkiye’nin ileri gelen hocalarından biri olan, cin kovma işinde ustalaşmış olan Medyum Dolunay’ı direkt olarak cin çıkartmak isteyen kişilere önerilebilir. Kısaca anlamış olduğunuz kadarıyla cin nasıl çıkarılır diye merak içerisine girdiyseniz Medyum Dolunay ile iletişime geçip ona istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz. Cin musallatından kurtulma adı altına pek çok insanı cinlerin musallatından kurtarmıştır.

Cinler Kimlere Musallat Olur?

Cinler çok geniş kabilelere sahip olan varlıklardır. Bu nedenle çok geniş alanlara yayılmış ve hiç tahmin edemeyeceğiniz yerlerde bile bulunabilirler. Peki, bu cinler kimlere musallat olabiliyor ve hangi cinler insanları hedef alabiliyor bunları konuşalım. Cinler genellikle kendilerinden çok korkan, kendileri hakkında çok düşünen ve kendileri hakkında çok konuşan insanları hedef alabiliyorlar.

Biz insanlar cinleri her ne kadar beş duyu organımızla algılayamazsak da cinler her zaman bizim etrafımıza ve çevremizdeki her yerde dolaşmaya devam ederler. Bu nedenle bazı insanlar cinleri göremediği ve hissedemediği için cinlerin varlığından endişe duyar. Fakat endişe duymaya hiç gerek yok çünkü cin musallatı insanların korku ve endişelerinden besleniyor. Cin kovma için yapılması gereken tek şey cinleri hiç umursamamaktır.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir