Değerli Taş Ve Burçlar

Dünyanın oluşumundan günümüze kadar gelmiş pek çok farklı değerli taş çeşidi bulunmaktadır. Bu taşlar özelliklerine, fiziksel yapılarına ve sunduğu bazı ayrıcalıklarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Mitolojik çağlardan şimdiye kadar ulaşmış inançlara göre ise, burçlar ile değerli taşlar arasında bir bağlantı bulunmaktadır. Diğer bir deyişle her burca özel olarak burç taşları bulunmaktadır. Bu taşlar şifa bulmak amaçlı insanların üzerinde çok önemli etkilere sahiptir.

Değerli Taşlar ile Şifa

Bazı taşların burçlar üzerinde etkileri bulunmaktadır. Bu doğrultuda değerli taşlar ile şifa bulunurken her burca uygun şekilde taşlar ele alınır. Böylece kişinin üzerinde oluşmuş negatif etkiler ve birtakım istenmeyen büyüler ortadan kaldırılabilmektedir. Yüzyıllar boyunca kanıtlanmış olan taşların burçlara etkisi birçok medyum tarafından kullanılmaktadır. Konusunda tecrübe sahibi ve doğuştan yetenekli, ilim irfan sahibi, her türlü gizli ilime hakim olan medyum hocalar insanların sorunlarına bu yolla çare üretmektedir.

Burç Taşları

Her burca özel olarak taşlar mevcuttur. Bu taşların kendine has özellikleri bulunmaktadır ve yardım etmek için etkileri değişkenlik göstermektedir. Bir enerjiyi kullanma konusunda önemli bir yeteneğe sahip olan medyumlar ise, burç taşları kullanarak insanların hayatlarında olumlu etkiler gerçekleştirmektedir. Tabii burç taşlarının etkileri çok büyük olduğu için mutlaka tecrübeli olan medyumlar tarafından kontrol edilmelidir. Böylece değerli taşlara karşılık gelen olan burçlar ile özellikleri üzerinden şifa bulma şansı elde edilebilmektedir.

– Elmas,

– Safir,

– Hematit,

– Granat,

– Ametist,

– Aventurin,

– Matakit,

– Pembe kuvars,

– Yeşim,

– Zümrüt,

Daha burada sayılamayacak kadar birçok farklı değerli taşlar mevcuttur. Burç taşları olarak da bilinen bu taşlar, insanlara şifa olması için özellikleri ile beraber duruma bağlı olarak medyumlar tarafından kullanılmaktadır.

Değerli Taşlar ile Şifa

Özellikle bedensel ve ruhsal sorunları çözmede birer hazine olarak bilinen değerli taşlar ile şifa bulmak son dönemde birçok insanın tercih ettiği yöntemler arasında gelir. Tabii burada önemli olan değerli taşların etkisini ortaya çıkaracak yöntemleri ile almaktır. Zira her burca karşılık gelen taşlar bulunmaktadır ve bu taşların etkileri medyumlar tarafından açığa çıkarılır. İnsan değerli taşları bir kez eline aldığı zaman bile enerjisini açık olarak hissedebilmektedir. Şifa gücü bundan bu taşlar terapi amaçlı fiziksel ve ruhsal konularda insanların sorunlarına çare üretmek için kullanılmaktadır. Güvenilir ve gerçek bir medyum tarafından kontrollü şekilde ele alındığında, pek çok soruna karşı önemli çareler üretebilmektedir.

Taşların Burçlara Etkisi

Taşlarla burçların etkisi yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. Mistik çağlardan günümüze kadar ulaşmış olan taşların burçlara etkisi, kadim sırlarda yer alan çok önemli gizemler arasında yer alır. Şifa amaçlı kullanılması ise doğrudan yetenekli ve manevi enerjiyi en iyi şekilde kullanan, alimlerden eğitim almış gerçek medyumlar tarafından sağlanmaktadır. Özellikle enerjinin temelini oluşturan taşlar, doğru kullanıldığı takdirde insanların hayatlarında olumlu etki yaratmak için enerjinin yönlendirilmesinde ciddi bir fırsat yaratmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir