Her Büyü Tutar Mı?

Bir diğer adı sihir olan ve ezoterik ilim alanı olan büyü ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri, yapılan her büyünün tutup tutmayacağıdır. Büyünün başarılı bir şekilde uygulanmasının altından yatan temel etken, alanında uzman olan medyum ve büyü yapan kişilerin olmasıdır. Büyü yapılarak, doğanın en etkili güçlerinin kullanımı sonucunda insanlar, çevre ve dünya etki altına alınmaktadır. Eğer ki bir kişi büyü yaptırmak istiyorsa o zaman, bu işi yetkin olan kişilere bırakmalıdır. Aksi durumlarda, kişiler büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilir.

Etkili Bir Büyü Nasıl Yapılmaktadır?

Evrensel enerji kaynaklarının kullanılmasıyla büyü yapılışı gerçekleşmektedir. Etkili büyü yapılışı işlemlerinde de, en başta bu evrensel enerji kaynakları kullanılmaktadır. Büyünün kültürlere göre yapılışında farklılıklar olabilmektedir. Ancak genel olarak büyünün yapılışına bakıldığında, büyük farklar yoktur. Evrensel enerji kaynaklarının kullanımında en başta 4 temel madde olan ateş, su, toprak ve hava gelmektedir. Ev ortamında basit bir şekilde yapılan büyülerde bulunmaktadır. Ancak etkili büyü yapılışı isteniyorsa o zaman, işinin ehli olan medyumlar aracılığıyla büyü yaptırılması gerekmektedir.

Hangi Büyüler Daha Çabuk Etki Gösterir?

Büyü hakkında en çok merak edilen konulardan biri, hangi büyüler tutar konusudur. Çünkü büyü yapımındaki temel amaç, etkisinin kısa sürede göstermesidir. Genel olarak bakıldığı kötü niyetle yapılan büyülerin çok kısa sürede tuttuğu gözlemlenmiştir. Çünkü kötü büyülerde sadece büyüyü yapan medyum değil, ayrıca uygulanışında şeytani varlıklarda görev almaktadır. Şeytani varlıkların dünyanın her yerinde var olduklarından dolayı, kötü büyüler kısa sürede etkilerini göstermektedir.

Hangi büyüler tutar sorusunun cevabı da, bu şekilde cevaplanmaktadır. Şeytan ve cinlerin rahatsız etmekte olduğu kişilere yapılacak olan büyüler hemen etkisini göstererek, işlevini gerçekleştirmektedir. Kötü bir büyüye maruz kalan kişi, cinler ve şeytanında etkisiyle ömrü boyunca bu varlıklardan kurtulamaz. Cinlerin ve şeytanın etkisine maruz kalan kişi hem ruhsal, hem de bedensel açıdan rahatsız olmaktadır.

Büyülerin Çeşitleri Nelerdir?

Büyü ve sihir konularında uzman olan medyum kişilerin kullanmakta olduğu ve insanlar tarafından yapılmasının istenildiği birçok büyü çeşitleri bulunmaktadır. Medyum kişiler tarafından yapılan ve etkileri kısa süre içerisinde belli olan birçok büyü bulunmaktadır. Büyüler hemen hemen her amaç için yapılabilmektedir. Büyülerin etkileri ise, büyünün çeşidine göre farklılık göstermektedir.

Büyüler başlıca üç temel gruba ayrılmaktadır. Bu üç temel grup ise; kırmızı büyü, ak büyü ve kara büyüdür. Büyü çeşitleri içerisinde yer alan kara büyü, isminden de anlaşılacağı üzere oldukça tehlikeli ve zaman zaman ölümcül sonuçlar doğurabilen bir büyü çeşididir. Kara büyünün bu kadar etkili olmasının sebebi ise, hem büyü yapılırken kişide yer alan kötü niyet, hem de yukarıdaki paragrafta da belirtildiği üzere ruhsal varlıkların da işin içerisine girmesinden dolayıdır.

Yaygın Olarak Yapılan Büyüler

Büyü ve sihir konusunda uzman olan medyumlar tarafından yapılmakta olan ve insanların yapılmasını istediği en yaygın büyüler şu şekildedir:

Papaz büyüsü, 41 büyüsü, kilit büyüsü, meni ile yapılan büyüler, kaşık büyüsü, kan büyüleri, domuz büyüsü, sabun büyüsü, yumurta büyüsü, bağlama büyüsü, voodoo büyüsü ve karabiber büyüsü.

Yapılacak olan büyülerin çeşitlerinin arttırılması mümkündür. Ancak en çok yapılan büyüler bu şekildedir. Yapılacak olan büyülerin hepsi için farklı türde ve özel olan malzemeler gerekmektedir. Büyü yapımında kullanılan malzemeler, tılsımlı sözler ve farklı dualarla mühürlenir ve bu mühürlemenin ardından birleştirilir. Büyü yapımında kullanılan malzemeler içerisinde büyü yapılmak istenen kişinin kendi kişisel eşyalarının olması önemlidir. Çünkü bu sayede, büyü yapılan kişi tesir altına alınmış olacaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir