Koruma Muskası

Büyü genellikle insanlara zarar vermek için yapılır. Özellikle karşısındaki kişinin farklı açılardan zarar görmesini isteyen kişiler büyü arayışına girer. Büyü kişinin en yakını tarafından bile yapılabilecek bir eylemdir. Bu nedenle kişiler kendisini gizleme gereksinimi duyarak enerjiler yardımı ile kişilere zarar vermeyi tercih ederler. Büyü yapılan kişi ya da çevresi büyü yapıldığını anlayabilir ya da kuşku duyabilir. Kimi büyülerde muskalar ya da fiziki anlamda materyal kullanılır. Bu şekilde büyüyü anlamak daha kolaydır. Sabuna saplanmış iğneler, bükülmüş kağıtlar, muskalar ya da bebekler büyü yapıldığını anlamak için yeterlidir. Ancak çoğu büyü bu izlerin hiç birisini bırakmaz. Bu tür durumlarda koruma muskası günah mı sorusunun cevabı aranır.

Koruma Muskası Nedir?

Koruma muskası denilen ve hayırlı dua olarak da açıklanabilecek muska işinin ehli kişiler tarafından yapılır. Bir çeşit manevi kalkan olarak düşünülebilir. Güvenilir kişiler tarafından yaptırılır ise kişinin zarar görmesini önleme anlamında bir enerji oluşturulur. Ancak bu alanda bilgi sahibi olmayan kişilerin koruma muskası yapımı mümkün olmayacağı için etkisi de olmayacaktır. Medyum emir gibi bu işi hakkı ile yapan kişiler tercih edilerek koruma muskası yaptırılabilir. Koruma muskası günah mı sorusunun cevabı ise insanlar çaresiz kaldıklarında, sürekli büyülere maruz kaldıklarında kendilerinde korumalıdırlar ve yine bu Allah’tan yardım istenilerek yapılır. Medyum Emir bu duruma aracılık eder.

Koruma Muskası Ne İşe Yarar?

Büyü genellikle kişilerin ruh hallerinde olumsuz etkiler yaratır. Koruma muskası işe yarar mı sorusu bu aşamada akla gelir. Koruma muskası sayesinde kötü düşünce ya da hisler kişiye zarar veremez. Ancak işe yarayıp yaramayacağı muska yapan kişi ile fazlaca alakalıdır. Eğer kişi bu alanda yetkin değil ise işe yaramayacağı nettir. Bu alanda işlem yapabilen çok az insan vardır. Eğer doğru insanlar ile temas edilir ise ruhen ya da bedenen herhangi bir kazanç sağlanmazken para kaybı söz konusu olacaktır. Bu nedenlerle koruma muskası işe yarar mı sorusunun cevabı ”evet” iken muskayı yapacak kişinin en önemli ayrıntı olduğu unutulmamalıdır.

Koruma Muskası Kimlere Yapılır?

Koruma muskası bütün herkese yapılabilir. Özellikle uykularında korkan çocuk ya da bebekler için bile koruma muskası yapımı mümkündür. Bu işlemin büyü gibi bir yapım aşaması olmadığı sadece etkili dualar ile koruma talep edildiği unutulmamalıdır. Bu nedenle bu muskalar özellikle anlam verilmeyen bedensel ya da ruhsal sıkıntı durumlarında tercih edilir. Bu muskalar kişilerin kendilerini güvende hissetmesini sağlar. Özellikle manevi olarak rahat oldukları için verimleri artar ve kendilerini daha hissederler. Büyü gibi olumsuz etkileyen enerjiler kişinin yaşam kalitesini elinden aldığı için korunma muskaları kişilerin lehine bir eylemi hedefler. Bu nedenle koruma muskalarına büyü gözü ile bakılmamalıdır.

Koruma Muskasına İhtiyacım Var mı?

Koruma muskası kişi için yapılan bir hayır duası gibi düşünülebilir ve arzu eden herkese yapılabilir. Eğer ruhsal sorunlara terapist ya da doktor ile bir çözüm bulunamıyor ise koruma muskası alternatiflerinden de faydalanılabilir. Koruma muskalarının herhangi bir zararı ya da negatif etkisi bulunmadığı için kişinin kendi dualarına ek bir olumlu enerji olarak değerlendirilmelidir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir