Muska Nedir

Rüyalar bilinçaltında saklanan düşüncelerin açığa çıkması ile oluşur. Uyurken bilinç kapanır ve bilinçaltı aktif hale gelir. Bu durum ihtimallerden bir tanesidir ve her rüyada muska görülmesi bu durum ile alakalı değildir. Bu nedenle rüyada muska görmek kişinin korku ya da kaygıları ile alakalı olabilir. Rüyada muska görmek ayrıca helalinden para kazanmaya, işlerin iyi gideceğine ve güzel ferah günler görmeye işarettir. Kişiler kendilerine büyü yapılabileceğine ihtimal vermez. Bu durum psikolojide kaçınma olarak da adlandırılır. Kişinin gerçeklerden kaçması kaçınılan şeyleri yok etmez. Bu nedenle kişilerin bu tür korkuları olduğunda kabullenerek çözüm aramaları en doğru yol olacaktır. Peki, muska nedir?

Muska Nedir? Neden Yapılır? İçerisinde Ne Yazar?

Muska nedir sorusu oldukça sık sorulan bir sorudur. İnsanlar muskanın sadece şeklini bilir ancak muskanın sözlük anlamı insanları belalardan koruyan ve iyi şans getiren nesne olarak anlatılır. Asıl koruma muskanın fiziki hali ile değil içerisinde yazan duaların gücü sayesinde olur. Özellikle koruma muskaları herkes tarafından taşınır. Muska taşımak yerine dua etmeyi tercih edenler de vardır. Ancak muskanın amacı sürekli bir koruma sağlamasıdır ki içerisinde de zaten dua vardır. Etkili dualar bir araya getirilerek kuvvetli bir etki oluşturulur. Bu nedenle muskayı herkes kullanabilir herhangi bir zararı olmayacağı gibi olumlu etkileri vardır. Yalnız muskanın içinde yazanlar tedbir amaçlı kontrol edilmelidir.

Muskalar Sürekli İyi Dualardan mı Oluşur?

Muskalar genel manada iyi dualardan yapılır. Nadiren de olsa içerisinde büyü amacıyla yazılan dualar da olabilir. Bu tür muskalar genellikle gizli olarak yapılır ve etki etmesi için gizli bir yerde muhafaza edilir. Bu nedenle eğer anlam verilemeyen bir şekilde muska hediye edilmiş ise ve durumdan şüphe duyuluyor ise iyi bir medyum ya da hocadan destek alınmalıdır. Bu durumda eğer iyi niyet ile yapılan bir dua ise genel manada çoğu kişi anlayabilir. Büyüler farklı teknikler ile yazıldığı için büyüleri anlama kabiliyeti çok az kişide vardır. Bu nedenle Medyum Emir gibi güvenilir medyumlara danışmakta fayda vardır.

Evimde Muska Buldum Ne Yapmalıyım?

Bu soru internet üzerinden en çok cevabı aranan sorulardan bir tanesidir. Güven konusunda emin olduğunuz bir medyumdan içeriği hakkında bilgi almak atılacak ilk adımdır. Devamı olabileceği ya da bir bütünün sadece bir parçası olabileceği için tedbirli davranmak gerekir. İnsanlar muska bulduklarında bir an önce o muskadan kurtulmak ister. Ancak muskanın içeriği hakkında bilgi almadan muskayı yok etmek yanlıştır. Bu nedenle muska nasıl yok edilir sorusu yerine muskanın içeriği için hangi medyum güvenilirdir sorusunun cevabını aramak gerekir. Medyum Emir gibi nadir iyi hocalardan bilgi alamamak bilgi almamak ile aynı şeydir. Bu nedenle sadece parasal kayıp yaşamamak için paranın karşılığında fayda sağlanacak bağlantılar araştırılmalıdır.

Muskadan Kurtulma Yolları

İnsanlar muska gibi manevi güçteki eşyalardan rahatsızlık duyabilir. Büyü gibi kötü amaçlar ile yapılmış muskalardan kurtulmak gerekir. Bu durum yukarıda da anlatıldığı gibi içeriğine göre yok edilmesi gerekir. Peki büyü muska nasıl yok edilir? Bazı muskalar açıldıkları anda etkisi sıfırlanacak şekilde hazırlanmıştır. Bu nedenle akarsuya atmak da büyünün bozulma ihtimali olan kurtulma yöntemlerinden bir tanesidir. Bu konudaki karara iç huzuru bulmak için güvenilir biri ile karar vermek en doğrusu olacaktır. Bu durum konuya hakim olmak ve muskayı yok ettikten sonra kafanın hala muska ile alakalı soru işaretleri ile meşgul olmasını önleyecektir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir